Flaş Kocaeli

Seymen Koleji Bir İyiliğe Daha İmza Attı

İlimizin köklü eğitim kurumlarından olan ve 36 yıldır eğitim ve öğretim hayatına devam eden Özel Seymen Eğitim Kurumları, ilk günden beri vazgeçilmez amacı olan “Dünyaya İyi İnsan Yetiştirip Anlamlı İzler Bırakmak” düşüncesiyle bu yıl da Kanser Savaşçıları Derneği’nin Kocaeli Üniversitesi ile ortak projesinde, İzmit ve Darıca Yerleşkeleri Okul Aile Birlikleri ile bir iyiliğe daha imza attı.

Özel Seymen Eğitim Kurumları, Kocaeli Üniversitesi tarafından tahsis edilen alanda hasta ve yakınlarının konaklayabileceği “Bir Konuk Evi” projesinin hayata geçirilmesinde Kanser Savaşçıları Derneği’ne destek oldu.

Proje kapsamında Kanser Savaşcıları Derneği Başkanı Aslı Ortakmaç ve Kocaeli Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Konuk Evi” için başlatılan işbirliğini resmileştirmek üzere hazırlanan protokolü imzaladı. İmza törenine Özel Seymen Eğitim Kurumları İlkokul ve Ortaokul Müdürü Ercan Demir, İzmit Yerleşkesi Okul Aile Birliği Başkanı ve Kanser Savascıları Derneği Kocaeli temsilcisi Dr. Banu Zamanis Çakır katıldı.

Özel Seymen Eğiti Kurumları idareci ve Okul Aile Birliği yetkilileri bu projenin gerçekleşmesinde destek olan, emek veren öğrenci, öğretmen ve velilerine ile katkı sağlayan tüm Kocaeli halkına teşekkürlerini sundu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99