Flaş Kocaeli

Türkiye Petank Üçüncüsünden Başkan Turan’a Ziyaret

Türkiye genelinde yapılan Bocce-petank spor yarışmasında üçüncü olan Kandıra Anadolu Lisesi öğrencisi Sema Bayram, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ı makamında ziyaret ederek, mutluluğunu paylaştı.

Türkiye Petank (Minikler-Yıldızlar-Gençler-Kadınlar-Erkekler) Şampiyonası 10 - 14 Nisan 2019 Tarihleri Arasında Antalya’nın Kemer İlçesinde gerçekleşti.Kadınlar Katagorisinde 260 sporcu arasında Türkiye üçüncüsü olan Sema Bayram üçüncülük kupasını Kocaeli’nin Kandıra ilçesine getirdi.

 

Türkiye BoccePetank Kadınlar müsabakasında ödül alan sporcular;

1. Pınar DEMİR (Ankara)

 2. Seda ŞENOL (Ankara),

 3. Sema BAYRAM (Kocaeli) - Mizgin MORKOYUN (Rize)

 

 GENÇ SPORCU ÜÇÜNCÜLÜK SEVİNCİNİ BAŞKAN TURAN İLE PAYLAŞTI.

Başarısını Başkan Turan ile paylaşan Genç sporcu Sema Bayram’a her zaman destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan, İlçe Spor Müdürü İlhan Şerif Aykaç ve Antrenör Ali Asker Recep de eşlik etti.

Yapılan ziyaretten ve kazanılan başarılardan büyük onur ve gurur duyduğunu dile getiren Belediye Başkanı Adnan Turan, "Kandıra Belediyemiz olarak spor kulüplerimize ve sporcularımıza destek oluyor, olmaya da devam edeceğiz. Kandıra’mızdan spor alanında dereceler alınması, ilçemizin ismini Türkiye ve Dünya’ya duyurmak bizi daha da mutlu ediyor. Öğrencilerimizin sporun içinde olmaları, eğitim hayatındaki başarılarını spor hayatlarına taşımaları, bizleri gururlandırıyor.’’ dedi.

 

Sporcuların hedeflerine emin adımlarla yürümeleri için her konuda destek olmaya devam edeceğini vurgulayan Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Anadolu Lisesi öğrencisi Sema Bayram veantrenörü Ali Asker Recep’i tebrik etti.

 

 Her zaman spor ve sporcuya desteklerini esirgemeyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, birlik ve beraberlik ortamında çalıştıkları için İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan ve İlçe Spor Müdürü İlhan Şerif Aykaç’a da ayrıca teşekkür etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Turan,Gençlerimiz için tüm kurumlarımızla el ele birlikte çalışmaya devam edeceğiz vurgusu yaptı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99