Flaş Kocaeli

Zeki Aygün Derince’mize Sevdamız Hiç Bitmeyecek

31 Mart seçimlerinin ardından kendisini ziyarete gelen konuklarını ağırlamaya devam eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Ülkemize, milletimize ve Derince’mize sevdamız hiç bitmeyecek. Derince’de gönül belediyeciliğini hizmet belediyeciliğiyle pekiştireceğiz” dedi.

Milletvekillerinden Ziyaret

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, seçim sürecinin ardından bir yandan çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan kendisini ziyarete gelen konukları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Aygün son olarak yine kent içi ve dışından gelen misafirleri ile bir araya geldi. Başkan Aygün’ü ziyaret eden isimler arasında 26 ve 27.Dönem Şanlıurfa Milletvekili, TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Mehmet Ali Cevheri, 20. Dönem Rize Milletvekili Şevki Yılmaz, 24 ve 25. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su ile AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hayrettin Deniz de yer aldı.

 

Gönül Belediyeciliği Vurgusu

Konuklarına ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Aygün, “Yüce Meclis çatısı altında üç dönem görev yaptıktan sonra şimdi Derince’mize belediye başkanı olarak hizmet etme onurunu yaşıyoruz. Ülkemize, milletimize ve Derince’mize sevdamız hiç bitmeyecek. Derince’de gönül belediyeciliğini hizmet belediyeciliğiyle pekiştireceğiz. Beş yıllık bu hizmet sürecinde tüm kesimlerin önerilerine açık olacağız. İnsana hizmete odaklanacak, mahalle kültürünü koruyacağız. Her vatandaşımızın fikrini alarak Derince’yi birlikte yöneteceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99