Flaş Kocaeli

Kocaman Hemşehrilerinin İftar Sofrasında

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Marmara Ordulular Derneği ve Sarımeşe Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katıldı.

11 Ayın Sultanı Ramazan-I Şerif ayı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Marmara Ordulular Derneği tarafından Acısu Kültür Merkezi ve Sarımeşe Mahallesi’nde düzenlenen iftar programlarına katıldı. Marmara Ordulular Derneği Başkanı Mehmet Çun ve üyeleri Belediye Başkanı Kocaman’ı sevgi ve ilgi ile karşıladılar.Sarımeşe’deiftar programında da hemşehrileriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Kocamanorucunu Sarımeşeli hemşehrileriyle birlikte açtıktan sonra istek ve talepleri dinledi.

 

STK’LARA ÖNEM VERİYORUZ

Dernek üyeleriyle sohbet eden Belediye Başkanı Kocaman yaptığı konuşmada “Ülke ve millet olarak hedeflerimize ulaşmak istiyorsak öncelikle güçlü olacağız. Buda çok çalışmaktan ve üretmekten geçmektedir. Kartepe Belediyesi olarak STK’ların faydalı işlerde yoğunlaşmasına katkı sunmak her daim önceliğimiz olacak. İlçemizde yaşayan her bir ferdimiz köken ne olursa olsun bizim komşumuzdur, hemşehrimizdir. Kültürel ve yöresel farklılıklarımız ve çeşitliliklerimiz ise zenginliğimizdir. Değerlerimizi koruyarak gelecek nesillere aktarılmasını sağlayacağız” şeklinde konuştu. 

 

GÖNLÜMÜZ BİR SOFRAMIZ BİR

Sarımeşe Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katılan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ı Mahalle Muhtarı İsmail Eken ve mahalle sakinleri karşıladı. Belediye Başkanı Kocaman “Bugün iftarımızda Sarımeşe Mahallesinde ikamet eden hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bir araya gelmemize vesile olan soframızı paylaşan bütün hemşehrilerimiz yürekten teşekkür ederim. Sofralarımızın bereketli, gönüllerimizin birliği daim, dualarımız kabul olsun” ifadelerini kullandı. İftar sonrası hemşehrileriyle sohbet eden Kocaman “Bu birliktelik bizleri güçlendirecek ve hep beraber ortak değerlerimiz olan Kartepemiz için çok güzel işler yapacağız inşallah” dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99