Flaş Kocaeli

Muhammed Balta: En İyi Başkanı Seçmeye Çalışıyoruz

AK Parti İl Başkan Abdullah Eryarsoy’un istifasının ardından Kocaeli teşkilatında hareketlilik devam ediyor. Ankara merkezden gelen heyet ilçe başkanlarıyla istişare toplantısı düzenledi.

Haber

Bugün ise sıcak bir gelişme yaşandı. Ankara Genel merkezden Kocaeli'ye gelen bir Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammed Balta,  Bolu milletvekili Fehmi Küpçü, Ak Parti İstanbul il yöneticisi Melek Şemşek il binasına gelerek  eski ilçe başkanları, mevcut belediye başkanları ve ilçe yöneticileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

 

TEŞKİLATIMIZDAKİ BÜTÜN KANAAT ÖNDERLERİNİ DİNLİYORUZ

Toplantı sonu açıklamalarda bulunan bir Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammed Balta “Kocaeli İl başkanlığı ilgili yapılan değerlendirmelerde genel merkezimizin görüşleri doğrultusunda yeniden bir görüşme, iştişare gerçekleştirdik. Teşkilatımızdaki bütün kanaat önderlerini dinliyoruz. Bilgiler alıyoruz. Raporlarımızı tutup, genel merkezimize sunacağız. Genel başkanımızın talimatları doğrultusunda artık kim en uygun kişiyse o olacak.

 

BAŞKANIMIZ EN İNCE AYRINTISINA KADAR GÖRÜŞÜLSÜN İSTİYOR

Arkadaşlarımızın her biri birbirinden değerli. Kocaeli teşkilatımız çok değerli bir teşkilat. Başkanımız en ince ayrıntısına kadar görüşülsün istiyor. Biz bu yüzden buradayız. Başkanımız Kocaeli çok önemsediği için bu kadar ince ayrıntısına kadar inceliyor soruşturuyoruz.

 

BİR ÇOK İSİM ÖNERİLİYOR

Bugüne kadar belediye başkanlarımız olsun, il yöneticiliği yapmış olan arkadaşlarımız gibi bir çok isim bana öneriliyor. Kendimde il başkanlığından gelmeyim onları anlayabiliyorum. Bu şerefe nail olmak çok güzel bir his. Teşkilat mensuplarımızın herhangi bir beklentisi yok. Bizde bir anca önce il başkanının belirlenmesini istiyoruz” şeklinde sözlere yer verdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99