Flaş Kocaeli

Soydabaş: Gülümse İzmit Şişli seni denetliyor

İzmit Belediye Meclis toplantısında konuşan AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Soydabaş, “İzmit Belediyesi’nde hukuksuzluk yapıldığı söylenmişti. Şişli’den uzmanların gelip incelediği söyleniyor. Eğer öyleyse gülümse İzmit, Şişli seni denetliyor” dedi

Gazi Küçüktaş

Haber
Gazi Küçüktaş

Mecliste söz alan AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Soydabaş, “ Geçtiğimiz meclis toplantısında, İzmit Belediyesi’nde hukuksuzluk yapıldığı söylenmişti. Şişli’den uzmanların gelip incelediği söyleniyor. Eğer öyleyse gülümse İzmit, Şişli seni denetliyor. Bir hukuksuzluk varsa gereken yapılsın. İçişleri bakanlığı müfettişleri bu denetlemeleri yapsın. İncelenen dosyadan birisi evrağı çıkarıp, sizin ihale dosyasında eksik var derse ne olacak?” dedi.

“YANLIŞIN PARTİSİ OLMAZ”
AK Parti Grup Başkan Vekiline yanıt veren Fatma Kaplan Hürriyet, “Her şey keşke bazı şeyler sizin dediğiniz gibi masum olsa. Masum olmayan konularla ilgili gerekenleri yapacağız. Rahatsanız denetimden korkmayın. Yanlışın partisi olmaz” diye konuştu.

“SAT SAT, BÜTÇE YAPTIK DE”
CHP’li meclis üyesi Tuncay Aşkın, “Geçmişte yapılanları sat sat sat sonra ben ne kadar güzel bütçe yaptık de ne kadar güzel dünya” dedi. AK Parti’li Hayrettin Ünlü Aşkın’a verdiği cevapta, “Keşke yapılanları da anlatsanız. 26 tane mahalle konağı yapılmış, 8 tane kapalı Pazar yeri yapılmış. 1 milyona mal olan Vadi Kent’ten 50 milyon bekliyoruz. Biz böyle belediyeye para kazandırdık” ifadelerine yer verdi. Bir sonraki meclis toplantısının 11 Haziran’da yapılması kararlaştırıldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99