Flaş Kocaeli

Aydin Ünlü:Herkes Kocaelispor'Un Başarısını Alkışlamak Zorunda

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık basın açıklamasında önemli açıklamalarda bulundu.

Gazi Küçüktaş

Haber
Gazi Küçüktaş

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasında, "Kocaelispor'un yarın Play-Off maçı var. Tüm ülkücüleri yarın akşamki maça davet ediyorum. Tüm kenti davet ediyorum. Ramazanda belkide 25 bin insan ilk defa aynı anda iftar yapacak. Herkes gelsin bu ilki yaşasın. Devletin valisi, büyükşehir belediye başkanı, çiftçisi işçisi herkes Kocaelispor'un başarısını alkışlamak zorunda" dedi.

HATİP EKİBİMİZLE GÖREVİMİZİ YAPACAĞIZ

MHP Kocaeli teşkilatı olarak 26 Mayis'Ta İl İftarimizi Yapacağiz. 12 ilçemizin iftar programları 18 Mayıs'ta Başiskele ile başlıyor. Kendi partililerimiz buluşup, sohbet etme imkanı bulacağız. MHP olarak İstanbul seçimleriyle ilgili yapılan çalışmalar kapsamında 30 mayıs'ta il başkanları toplantısına katılacağız. 1'nci bölge kapsamında yer alacağız. Bizler İstanbul-Tuzla bölgesine ara ara program yapıyoruz. Bu akşam muhtemelen yine Tuzla'da çalışma yapacağız. Ne yaptığını bilen bir siyasi parti olarak kocaeli'de ne yaptıysak bize verilen bölgede onu yapacağız. Hatip ekibimizle görevimizi yapacağız. teşkilatımız bu konuda antrenmanlı" dedi.

GEÇMIŞTEKI COŞKUYU BUGÜN DE GÖRÜYORUZ

Kocaelispor'un yarın Play-Off maçı var. Tüm ülkücüleri yarın akşamki maça davet ediyorum. Tüm kenti davet ediyorum. Ramazanda belkide 25 bin insan ilk defa aynı anda iftar yapacak. Herkes gelsin bu ilki yaşasın. Devletin valisi, büyükşehir belediye başkanı, çiftçisi işçisi herkes Kocaelispor'un başarısını alkışlamak zorunda. Geçmişteki coşkuyu bugün de görüyoruz. Kocaelispor düşüşteyken de çıkıştayken de ben buradaydım. Kocaeli her şeye layık" diye konuştu.

KAPININ ÖNÜNE DE KOYAMAZSINIZ

Liderim Kocaeli'yi özel takip eder. Lazım olduğunda teşkilatların yanına gelir. Bugün normal bir gündem var.Kentte tecrübeli bir siyasetçiyim. Katı atık yakma tesisi iptal oldu. Çöp çok önemli bir konu. STK'lar bu konuyu konuşabilmeli. Biz çöpü nereye dökeceğiz. Bu çöp ne olacak? Evin odalarından çöpü nereye koyabilirsiniz. Kapının önüne de koyamazsınız. Belediye çöpleri almazsa ne olacak bu çöp konusu. Herkes bu konuyu konuşmalı. Tahir Büyükakın bu konuyu bilen biri. Kocaeli'nin çöp problemi bir an önce çözülmeli" şeklinde konuştu.

BIR BUÇUK YILDA 2 BIN KIŞI IŞE ALINDI

Doğru bir yöntem değil. Bin 500 kişinin . O onları bağlayan bir konu. Onları atamayacaklarına göre kadro doldu mesajını vermiştir. MHP İstanbul seçimleri bitene kadar büyükşehirle ilgili ülkücüler ehil olan arkadaşlarla belediyelerde yer bulacaklardir. Belediyelerde bir başari sağlandi mi? sağlandi o zaman ülkücüler kadrolarda hak sahibidirler. aama zamani var. en az 6 ay 1 sene vermek zorundayiz.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99