Flaş Kocaeli

Delegeler Murat Aydın dedi.

Kocaeli amatör spor kulüpleri federasyonu (KASKF) başkanı Murat Aydın 595 delegenin imzasını taşıyan adaylık dilekçelerini genel sekreter Mithat Ağa ya teslim etti.

Normalde delege sayısının %20 sinin imzasının olması başkan adaylığı için yeterli, fakat Murat Aydın 595 delegenin imzası ile şimdiden başkanlığını ilan etmiş gözüküyor. 

Kaskf ın başına geldiğinden beri başarılı işlere imza atan Aydın, sadece Kocaeli'nin değil tüm Türkiye'nin amatör spor kulüplerine önem vermesi gerektiğini kanıtladı. 

Kocaeli'de Amatör spor denince akla gelen ilk isim olan Murat Aydın ayrıca Türkiye Amatör spor kulüpleri konfederasyonu yönetim kurulu üyesi olarak Kocaeli'yi en iyi şekilde temsil ediyor. 

Tüzük gereği askf ye aday olacak bir delegenin ; mevcut delegasyonun %20 sinin imzasını alıp, genel sekretere teslim etmesi gerekiyor. Murat Aydın ise 595 delegenin imzasını aldı, oysaki 200 e yakın üyede dilekçesini hazırlamış olmasına rağmen ,Murat Aydın beklemek istemedi. Tüm delegelere teşekkür eden Aydın daha güzel işlere imza atmaya devam edeceklerini belirtti.

Mevcut başkan Murat Aydın haziran ayı içinde yapılacak askf kongresine 5 inci kez aday oldu. Şu ana kadar Murat Aydın'dan başka resmi başvuru olmadı.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99