Flaş Kocaeli

Başkan Sezer Seçim Vaadini Yerine Getirdi

Gölcük Belediyesi’nin cenaze hizmetleri kapsamında vermiş olduğu cenaze evlerine yemek temini için yapılan ihale Gölcük Belediye Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'in seçim döneminde ki vaadini yerine getirerek ihale sosyal medya hesaplarından canlı yayında verildi.

Gölcük Belediyesi’nin cenaze hizmetleri kapsamında vermiş olduğu cenaze evlerine yemek temini için yapılan ihale Gölcük Belediye Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantı Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş yönetiminde yapılırken, ihaleye üç firmanın yetkilileri ve ihale komisyonu katılım gösterdi. Başkan Yardımcısı Tektaş, ihale hakkında bilgi verirken, “Belediyemizin cenaze evlerine sunduğu yemek hizmeti bulunuyor. Bu hizmete yönelik ihaleyi yapmak üzere burada toplanmış bulunmaktayız. İhalenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz” dedi.

 

İHALE CANLI YAYINLANDI

Gerçekleştirilen ihale Başkan Sezer'in seçim döneminde seçim vaatlerinde bulunduğu gibi Gölcük Belediyesi’nin ve Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'in sosyal medya hesabından canlı yayınlandı ve isteyen ihaleyi izleye bildi.

 

İHALEYE 3 FİRMA KATILDI

Başkan Yardımcısı Tektaş, ihaleye katılan firmaların evrakları tek tek incelerken,

belediyenin bu ihale için vermiş olduğu yaklaşık maliyet 346 bin 60 TL olduğu açıklandı. Tektaş, söz konusu üç firmanın da sunması gereken belgelerin eksiksiz olduğunu dile getirildi. Teklif sunan ilk işletme, 231 bin TL’lik teklif verdi. İkinci teklifte sunulan fiyat 258 bin 500 TL oldu. Sunulan son teklif ise 224 bin 400 TL tutarında idi. Başkan Yardımcısı Tektaş, evrakların incelenmesinin ardından ihalenin sonucunun açılanacağını söyleyerek, ihale tamamlandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99