Flaş Kocaeli

Kandıra’da Camilerde Ramazan Temizliği Yapılıyor

Kandıra Belediyesi ekipleri tarafından Ramazan ayı öncesi cami ve çevrelerinde temizlik çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Kandıra Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelindeki camilerde, vatandaşların ibadetlerini daha sağlıklı ortamda yapmalarına imkan sağlamak için cami içlerinde baştan sona temizlik yaparken, diğer ekipler de cami bahçeleri ve çevrelerindeki çöpleri temizleyerek camileri Ramazan ayına hazır hale getiriyorlar. Ramazan ayı öncesinde ilçede bulunan 35 caminin temizliğine hız kesmeden devam ediliyor.Ekiplerimiz, camilerin sık kullanımından dolayı halılarda oluşan tozların giderilmesi için temizlik çalışmalarını periyodik olarak Ramazan’a kadar sürdürecek. Vatandaşlar cami temizliğinin belediye hizmetleri arasında önemli bir yeri olduğunu belirterek, bu çalışmalardan dolayı Kandıra Belediyesi'ne teşekkür etti.

Temizlik ekipleri bütün camilerin içini ilk önce süpürerek temizliğini sağladıktan sonra, halıları yıkayıp kurutmasının yanı sıra abdesthane, cami bahçeleri ve çevresi de ekipler tarafından elden geçiriliyor. 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99