Flaş Kocaeli

Zeki Aygün Derince’ye Hizmet Borcumuz Var

Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüklerini ziyareti esnasında çalışanlarla bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, "Halkımız için tüm gayretimizle hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz" dedi

Çalışanlara Kolaylıklar Diledi

31 Mart tarihinde gerçekleşen seçimlerin ardından mazbatasını alarak başkanlık koltuğuna oturan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Beraberinde başkan yardımcıları Ayşe Mamat, İbrahim Şirin ve daire müdürleri ile birlikte Derince Belediyesi Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüklerini ziyaret eden Başkan Aygün, çalışmaları yerinde inceledi. Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinden yapılan çalışmalarla ilgili detaylı bilgi alan Başkan Aygün, birimleri tek tek dolaşarak belediye çalışanlarına kolaylıklar diledi.

 

Hizmet Gayesi ile Buradayız

Derince Belediyesi’nin tüm çalışanlarıyla birlikte büyük bir aile olduğunu belirten Başkan Aygün, “Derince Belediyesi çatısı altında hepimiz halkımıza hizmet etme gayesi ile burada bulunuyoruz. Seçimden önce söz vermiş olduğumuz gibi Derinceli hemşehrilerimize hizmet etmek için hep birlikte mesai mefhumu gözetmeden çalışacağız. Derince’de doğduk, burada büyüdük. Hepimizin Derince’ye vefa ve hizmet borcu var. Bizler de çok çalışarak bu borcumuzu ödeyeceğiz. Derince’mizin geleceğine katkı sunacak çalışmalara imza atacak tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99