Flaş Kocaeli

Şener Söğüt“Esnafımızla Birlikte Büyüteceğiz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Körfez Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Kocaeli Fırıncılar Odası Başkan ve yönetimlerini ağırladı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, tebrik ziyaretlerinin kabulünü sürdürüyor. Söğüt, bu kapsamda son olarak; Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı ve yönetim kurulu, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri ile Körfez Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Karadeniz ve beraberindeki şoför esnafını ağırladı. Karşılıklı görüş alışverişinin gerçekleştirildiği ziyaretlerde konuşan Başkan Şener Söğüt, ziyaretler dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

“KATKI VERMEYE HAZIRIZ”

Oda temsilcileri de Körfez’in gelişmesi ve insanların daha mutlu olması noktasında gereken her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, “Biz her zaman şehrimiz için katkı vermeye, elimizi taşın altına koymaya hazırız. Yerel yönetim ve odaların iş birliğiyle esnafımız daha güzel ortamlarda iş yapma fırsatı elde eder ve dolayısı ile şehrimiz de gelişir” dedi.

 

“HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de Körfez’de esnaf ile her zaman beraber olduklarını belirterek, “Güzel bir seçim süreci yaşadık ve bu süreçte de bir çok kez sizlerle ve esnafımızla bir araya geldik. Sizlerin talepleri ile beyannamemizi hazırladık. Körfez esnafı ahilik kültürünü günümüze taşımış, her zaman iyiyi, doğruyu, güzeli benimsemiştir. Şimdi hep birlikte, şehrimiz için gayret edeceğiz, çok çalışacağız” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99