Flaş Kocaeli

Yılın En İyi Lüks Konut Projesi Ödülü Bektaş İnşaat’ın

Bektaş İnşaat basın mensuplarına Bektaş İnşaat şantiye bölgesinde kahvaltı düzenleyerek basın açıklaması gerçekleştirdi.

Finans sahibi Cumali Bektaş sözlerinde “ Vadi İzmit Projesi, İzmit halkının da desteği ile onlarca inşaat projesinin kıran kırana yarıştığı Türkiye Marka Ödülleri'nde “Yılın En İyi Lüks Konut Projesi” ödülüne layık görüldü” dedi.

 

Finans sahibi Cumali Bektaş açıklamalarında “ 2017 yılının Eylül ayında, İzmit halkının yoğun katılım gösterdiği temel atma töreniyle yapımına başladığımız Vadi İzmit Konut Projemiz' de 18 ayı geride bırakmış bulunmaktayız. Şirketimizin 30 yıla yaklaşan inşaat sektörü tecrübesinin ışığında, büyük bir coşku ve heyecanla yapımını sürdürdüğümüz 433 konut ve ticari alandan oluşan Vadi İzmit Projemiz 'in %80'lik yapım aşamasına gelmiş durumdayız.Geride bıraktığımız 18 ayda, yaşanan tüm ekonomik ve siyasi olumsuzluklara rağmen büyük bir projenin üretimini durdurmak bir tarafa, üretim hızını dahi düşürmeden bu noktaya getirmenin gururunu yaşamaktayız.

 

FAALİYETLERİMİZİ DURDURMA VEYA YAVAŞLATMAYI DÜŞÜNMEDİK

Türkiye inşaat sektöründe büyüklüğü herkes tarafından bilinen çoğu inşaat şirketi, iflas ederken veya yaşadıkları finansal sıkıntı ve satış sorunları nedeniyle projelerini durdurma kararı alırken Bektaş İnşaat olarak hiçbir şekilde faaliyetlerimizi durdurma veya yavaşlatmayı düşünmedik.

 

“YILIN EN İYİ LÜKS KONUT PROJESİ

Vadi İzmit Projemizin gerek projelendirme aşaması gerekse üretim aşamasında çok titiz ve detaylı çalıştık. Yatay mimarisi ve lüks detaylarıyla sadece İzmit'in değil Türkiye'nin de en lüks konut projesini havasta geçirme amacıyla başladığımız Vadi İzmit Projesi, İzmit halkının da desteği ile onlarca inşaat projesinin kıran kırana yarıştığı Türkiye Marka Ödülleri'nde “Yılın En İyi Lüks Konut Projesi” ödülüne layık görüldü.

 

4 AY SONRA ANAHTARLARINI SAHİPLERİNE TESLİM ETMEYE BAŞLAYACAĞIMIZ

Girdiğimiz bu yarışta aldığımız " Yılın En İyi Lüks Konut Projesi” ödülünü Kocaeli halkına ve inşaat kalitesine güvenen tüm dostlarımıza armağan ediyoruz.4 ay sonra anahtarlarını sahiplerine teslim etmeye başlayacağımız Vadi İzmit Projemizde bu zamana kadar emeği geçen başta İzmit Belediyesi'nin değerli çalışanlarına ve yöneticilerine, Bektaş inşaat tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz” sözlerine yer verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

izmitli - 19 Mayıs 2019 22:30
daireler cok guzel rn

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99