Flaş Kocaeli

Saadet’li Gençler Dolu Dizgin

Saadet Partisi İl Gençlik Kolları seçim sürecinde üstün gayret ve azim gösteren teşkilat mensuplarıyla Teşekkür ve Planlama yemeğinde bir araya geldi.

Lastik-İş sosyal tesislerinde gerçekleştirilen programa Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcıları Cebrail GÜMÜŞ ve Muhammed Emin KAYA katılım sağladı. Program,Gençlik Kolları İl Başkanı Latif Gökhan DURTAŞ ‘ın açılış konuşması ile başladı.Seçim sürecindeki üstün gayretlerinden ötürü teşkilat mensuplarına teşekkürlerini ifade ederek sözlerine başlayan Durtaş“ Bu seçimler göstermiştir ki artık lafla peynir gemisinin yürütüldüğü,yalan yanlış söylem ve iftiralarla insanların kör edildiği,çeşitli algı operasyonlarıyla hak ve hakikatin gizlendiği bir dönem artık geride kalmıştır. Çatışmadan kin ve nefretten beslenen bu politika anlayışı itibar kaybetmiştir,milletimizin gözünden düşmüştür.“ dedi.

 

2023 ve 2024 Seçimleri

Gelecek seçimlerin detayları ile ilgili bilgi veren Durtaş “ Önümüzdeki 2023 ve 2024  secimleri gençlerin secimi olacaktır. 6 milyon yeni secmen gencimizin desteğini alan bu seçimleri kazanacak, ipi göğüsleyecektir. Bu ortamdagençler olarak bizler diyoruzki; biz ne havuz medya, ne de Kralcı anlayışla kanmayız,kandırılmayız!Dijitalleşen ve globalleşen dünya da artık doğruluğun dönemi başlamıştır.Ancak hak ve hakikatı konuşan,basķı ve korku değil, özgürlük ve istişare diyen, fikre saygı duyan, cumhurun yönetimi ancak cumhurukucaklayarak olur anlayışı ile bu ülkeyi yönetiriz, yönettiririz.” dedi.

Çeşitli Katılımcıların konuşmaları veönümüzdeki seçimlerin planlama istişareleri ile devam eden program, düzenlenen Takdir Belgelerinin takdimi ile tamamlandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99