Zeki Aygün STK'lar Bizim En Önemli Zenginliğimiz

Kendisine tebrik ziyaretine gelen sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile istişare eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “STK’lar bizim en önemli zenginliğimiz ve sizlerin fikirlerinden faydalanarak, projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Aygün’e Tebrik Ziyaretleri

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, 31 Mart tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerin ardından kendisine tebrik için gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Başkan Aygün, bu bağlamda TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, Diyanet Sen Derince Temsilcisi Çetin Kıranşal ve yöneticileri, Kars Sarıkamışlılar Derneği Başkanı Burhanettin Özçelik ve yönetim kurulu ile hemşehrilerini makamında konuk etti.

 

İlçemizin Geleceğine Birlikte Yön Vereceğiz

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aygün, “Artık seçim dönemini geride bıraktık. Hep birlikte Derince’mize nasıl daha iyi hizmet ederiz onun çalışmalarını yapıyoruz. Bu noktada meslek grupları, derneklerimiz bizim her zaman en önemli yol arkadaşlarımız olacak. STK’larımız bizim Derince açısından baktığımızda en önemli zenginliğimiz. Seçim döneminde de taahhüt ettiğimiz gibi ilçemizin geleceğine hep birlikte yön vereceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99