Kartepe’de Bisiklet Tedbirleri Alınıyor

55.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Kartepe’de yapılacak ‘Kraliçe Etabı’ için gereken tedbirler alınıyor. 185 ülkede canlı yayın ile gösterilecek olan yarışlarda Kartepe’yi dünya tanıyacak.

55.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nunKartepe’de ‘Kraliçe Etabı’ için gereken tedbirler alınıyor. Kocaeli Valiliği başkanlığında oluşturulan komisyon ile kent genelinde gereken tedbirler alınmaya başlandı. Belirlenen güzergahlar yarış boyunca yaya ve araç trafiğe kapalı olacak.

 

KARTEPE’DE TOPLANTI

Kartepe Belediyesi’nde düzenlenen toplantıda 55’nci Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu hakkında güvenlik önlemleri ele alındı. Kocaeli Valiliği tarafından gönderilen talimat uyarınca Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Kartepe Oteli görevlilerinin katılımı ile alınacak tedbirler görüşüldü.

 

PLANLAMA YAPILDI

Cumhurbaşkanlığı 55’nci Bisiklet Turu Karamürsel-Gölcük-Başiskele-İzmit ve Kartepe ilçelerinden geçerek 16:17-16:48 saatleri arasında Kartepe Oteli otoparkında bitecek. Bisiklet turunun geçekleşeceği güzergah yaya ve araç trafiğine kapatılacak. Güzergah üzerinde gereken tüm güvenlik tedbirleri alınacak. Ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü’nce güzergahta belirlenecek alanlara ve Kartepe zirvesinde tam teşekküllü 4 ambulans görevlendirilecek.

 

GEREKEN BİLGİLENDİRME YAPILACAKTIR

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu güvenlik toplantısı hakkında açıklama yapan Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Özbayraklı “Kocaeli Valiliği tarafından gönderilen yazı ile Kartepe genelinde gereken bütün tedbirleri aldık. Görevli olacak personellerimiz ile kurum ve kuruluşlarla koordineli bir çalışma içerisindeyiz. Kartepemizde misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız. Bisiklet turunun geçeceği güzergah hakkında halkımız bilgilendirilecektir. Bu konuda herkesin desteğini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99