Hürriyet Sonunda Mazbatasını Aldı

İzmit Belediye Başkanı olarak seçilen Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, bugün adliyeden coşkulu kalabalık eşliğinde mazbatasını alarak resmen İzmit Belediye Başkanı oldu.

94 bin 495 oy alarak  yüzde %46,55’lik oy oranıyla İzmit'in yeni başkanı seçilen Millet ittifakı Fatma Kaplan Hürriyet, Ak Parti İzmit Teşkilatının seçim sonuçlarına itirazının kabul edilmemesiyle birlikte bugün partililerle  adliye binasına gelerek mazbatasını Seçim Kurulu Başkanı ve Ağır Ceza Hakimi Yusuf Coşkun’dan aldı. Adliye binasında İl Seçim Kurulu Başkanlığında gerçekleşen mazbata törenine Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sertif Gökçe, Haydar Akar, CHP il başkanı Cengiz Sarıbay, İlçe başkanı Hakan Çakar,  İYİ Parti il başkanı Şanbaz Yıldız, Millet ittifakı Büyükşehir adayi Serdar kaman ve çok sayıda partili katıldı.

COŞKULU KALABALIK
Adliye önünde kalabalık ve coşku oldukça fazlaydı. İzmit'ten bir çok insan şarkılar türküler eşliğinde adliye önüne akın ettiler.İnsanlar marşlar ve sloganlar eşliğinde mazbata törenini kutladı.Coskulu kalabalık Hürriyet'e desteğini son ana kadar şarkılar ve türküler ile desteğini eksik etmedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99