Flaş Kocaeli

Millet İttifakı Derince’de Mazbataları Aldı

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin sona ermesinin ardından Millet İttifakı Derince Meclis Üyeleri Kocaeli Adliyesi’ne gelerek mazbatalarını aldı.

Bugün netleşen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti Derince Meclis Üyeleri Kocaeli Adliyesi’ne gelerek mazbatalarını aldı. Mazbata töreninde Millet İttifakı CHP Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe, CHP İl Başkan vekili Hüseyin Ağırman, CHP İl Yöneticileri, CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Selman Gürpınar, ilçe teşkilatları ve çok sayıda partili katıldı.

 

MÜCADELEDEN VAZGEÇMİYORUZ

Mazbata alımı sonrası açıklamalarda bulunan CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer" Bundan sonraki beş yıllık süreçte Derinceliler kaybetti ancak biz mücadelen vazgeçmiyoruz. Kaybeden Derinceliler oldu. Yargı süreci tamamlanmasına rağmen durumu AİHM'e kadar taşıyacağız. Derince'de yönetimden kaynaklı olumsuz bir sonuçlar yaşanacağı kendini belli ediyor. Siyasal iktidar işine geldiği yerlerde itiraz ediyor. İstanbul'u da vermeyeceğiz. Bizler tüm Derincelilerin yanındayız 13 meclis üyemiz ile birlikte yanlarında olacağız" dedi.

 

GÜZEL PROJELERİMİZ VARDI

Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe ise" Bugün artık yargı sürecinin sonuna geldik. Meclis Üyelerimiz çok aktif şekilde Derince'de vatandaşlarımızın haklarını savunacak. Çok güzel projelerimiz vardı" ifadelerinde bulundu.

 

İŞTE MİLLET İTTİFAKI DERİNCE MECLİS ÜYELERİ

Nurcan Acaroğlu Göktaş

Mehmet Nuri Paşa

Erhan Akpınar

Yakup Deniz

Yılmaz Filiz

Mustafa Çalık

Ali Avcı

Rıza Özcan Elden

Yunus Emre Şimşek

Levent Alpak

Mehmet Turan

Yusuf Giray

İbrahim Türkçakal

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99