Flaş Kocaeli

Gökçe, Yüzleri Güldürüyor

Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, seçim çalışmalarında Derinceliler tarafından güler yüz ve ilgiyle karşılanıyor

Aday gösterildiği günden bugüne kadar başarılı ve samimi bir seçim çalışması yürüten Millet İttifakı Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, katıldığı programlar ve esnaf ziyaretlerinde ilgiyle karşılanıyor. Güler yüz ve samimiyetiyle, çalışmalarında takdir toplayan Gökçe, her kesimin ve mahallenin sorununa ses ve çözüm olabilmek için bu yola çıktığını dile getirdi. Denizciler Caddesi ve Yenikent'te esnaf ziyaretlerini sürdüren Gökçe ve beraberindeki meclis üyesi adayları, ziyaret ettikleri esnaf tarafından güler yüzle karşılanıyor.

 

“ULAŞIMDA ENGELİ ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

Ziyaretleri esnasında bölgedeki vatandaşlarla da sohbet eden Gökçe, Derince’de yol ve ulaşımın engellilere göre düzenlenmemesi yönünde gelen soruları da yanıtladı. Engelsiz toplu taşıma araçları ile engelli vatandaşların da ulaşımda rahat edeceğini söyledi. Gökçe, yayaların güvenliğini öncelikli tuttuklarını söyleyerek, “Engelli vatandaşlarımızın ulaşım ve toplu taşımada yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. Engeli bulunan derken yaşlılarımız, hamileler veya herhangi bir hastalığı bulunan kişilerin de engeli bulunuyor. Bu yüzden ilçede ulaşımdaki engelleri ortadan kaldırabilmek, vatandaşlarımızın daha rahat bir ulaşıma sahip olabilmesi için üst geçitlere asansör yapacağız” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99