Flaş Kocaeli

Millet İttifakı, Derince’de 1500 Kişiyle Görev Yapacak

Millet İttifakı Derince’de seçim günü sandıklara yaklaşık bin 500 kişiyle sahip çıkacağını duyurdu. Millet İttifakı adayı Av. Sertif Gökçe ilçedeki tüm vatandaşları da seçim günü görev yapmaya çağırdı.

Millet İttifakı Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Başkan adayı Gökçe diğer yandan seçim günü herhangi bir sorun yaşanmaması için ciddi bir ön çalışma yaptıklarını ve sandıkları korumak için yaklaşık bin 500 kişilik bir ekip oluşturduklarını söyledi.

 

HER ADAY İÇİN ÖNEMLİ

Gökçe, “Sandıkları korumanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sadece bizim için değil yarıştığımız diğer adaylar için de önemli. Kimsenin hakkının kimseye geçmemesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bundan dolayı biz Millet İttifakı olarak bin 260 asil ve yedek üye, 156 okul ve kat sorumlusu, 80 ilçe yöneticisi ve mahalle temsilci ve 31 belediye meclis üyesi ile seçim günü sandık başında görev yapacağız. Ayrıca Millet İttifakımız adına adına çok sayıda avukat arkadaşımız da o gün çalışacak. Son olarak ilçedeki tüm vatandaşlarımızı seçim günü gönüllü olarak sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99