Flaş Kocaeli

Güle güle AK Parti…

Saadet Partisi Derince Adayı Halil Kayın, “Cevap Veren Başkan” temalı çalışmaları final bölümüyle tamamladı. Kayın, seçim sürecinde 25 bin zile bastıklarını söyledi ve “AK Parti, Derince’de gidiyor” dedi…

Saadet Partisi Derince Belediye Başkanı Halil Kayın, “Cevap Veren Başkan” videosuyla binlerce seçmenin sorularına yanıt verdi. Kayın, Derincelilerin bütün sorularına yanıt verdik. Bu süreçte çok çalıştık” dedi…

 

GEÇ ÇIKTIK AMA GEÇ KALMADIK

“Derince’de sadece 25 bin zile bastık” diyen Halil Kayın, “Belki yola geç çıktık; ama bu açığımızı çok çalışarak kapattık. Gerçekten çok çalıştık. Gece 2-3’lere kadar çalıştık.  Kabuğunu kır Derince dedik” ifadelerini kullandı.

 

TASARRUF BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ

Derince’de tasarruf belediyeciliği yapacaklarını söyleyen Halil Kayın, “AK Parti belediyeciliği Derince’ye bir şey vermemiştir. Sadece makyaj ve israf yaptılar. Bunların Derince’ye verecek hiçbir şeyi yok” dedi.

 

DERİNCE’DE AK PARTİ’YE GÜLE GÜLE DİYORUZ

“Derince bizim dönemimizde hizmet almıştır. Yeni dönemde bana bir fırsat verilirse Derince kazanacak” diyen Halil Kayın, “Geçtiğimiz günlerde söylediğim gibi 10 kişiden 9’u bunlar gitsin diyor. AK Parti gidiyor, onlara güle güle diyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99