Flaş Kocaeli

Aydın Ünlü: Neyin Karşılığında Hdp'ye Boyun Eğdiniz

MHP İl başkanı Aydın Ünlü 31 Mart öncesi il binasında son haftalık olağan basın açıklamasını düzenledi.

Gazi Küçüktaş

Haber
Gazi Küçüktaş

MHP İl başkanı Aydın Ünlü il binasında haftalık olağan basın açıklaması düzenledi. Ünlü açıklamasında “HDP’nin eş başkanı açık açık itiraf etmiş CHP'nin Ankara ile İstanbul büyükşehir belediye başkan adaylarının HDP oylarıyla seçileceğini ve HDP'nin yok sayılamayacağını söylemiştir. 'Seçilirseniz bu bizim sayemizde olacak ve karşılığını da alacağız' demiştir.'24 haziran seçimlerinden sonra 2 ay boyunca çalışmasında yoğunlaştık' demiştir. Zillet İttifakının adayı Fatma Hürriyet Kaplan'a soruyorum.Neyin karşılığında HDP'ye boyun eğdiniz?” dedi.

 

GECE GÜNDÜZ CUMHUR İÇİN ÇIRPINMALIYIZ

Ünlü açıklamalarında “31 Mart seçimlerine bir süre kaldı. Milli irade sandıkta tecelli edecektir.Türkiye'nin ufuk çizgisi netleşecek, milli ümitler yükseldikçe yükselecektir. Tarihin şaşmaz hakikati bir kez daha cumhurun şahlanışını gösterecektir.Özellikle Milliyetçi Hareket Partisi'nin bütün teşkilat mensuplarından, bütün dava arkadaşlarımdan, milletimin her güzel ve muhterem insanından ricam kalan süre içinde çalışmalara hız vermeleri, milli beka ve parlak gelecek için daha fazla insiyatif üstlenmeleridir.Gece gündüz cumhur için çırpınmalıyız, Türkiye'nin tarihsel hakları, milletimizin tertemiz umutları, şehirlerimizin bereket ve birliği için gereğini yapmalıyız.

 

ZİLLET İTTİFAKININ ADAYI FATMA HÜRRİYET KAPLAN'A SORUYORUM

HDP’nin eş başkanı açık açık itiraf etmiş CHP'nin Ankara ile İstanbul büyükşehir belediye başkan adaylarının HDP oylarıyla seçileceğini ve HDP'nin yok sayılamayacağını söylemiştin."Seçilirseniz bu bizim sayemizde olacak ve karşılığını da alacağız' demiştir.'24 haziran seçimlerinden sonra 2 ay boyunca çalışmasında yoğunlaştık" demiştir. Zillet İttifakının adayı Fatma Hürriyet Kaplan'a soruyorum.Neyin karşılığında HDP'ye boyun eğdiniz?Hangi pazarlıkların sonucunda PKK YPG'ye kucak açtınız? -HDP İstediğini alamadığı takdirde planı nedir? Varmak istediği yer neresidir?Sokakları mı karıştıracaklar, belediyelerin önüne hendek mi kazacaklar?

 

DOMATESİ, SOĞANI DİLİNE DOLADIĞIN KADAR EZANI, VATANI, BAYRAĞI…

Nasıl bir strateji uygulanıyor?CHP'nin listelerinde bölücü başına özgürlük İsteyen namertler aday gösterilmiştir.PKK CHP'nin listelerinde belediyelere sızdırılmak istenmektedir.Bunların İpliği pazara çıkmıştır.İyi partiye giden bize küsen arkadaşlarıma sesleniyorum.Bu oyunları görün.Yanlışın farkına varın.Bu kirli pazarlığı görün bu hainliğe alet olmayın. Patatesi, domatesi, soğanı diline doladığın kadar ezanı, vatanı, bayrağı ne zaman sahipleneceksiniz.Cumhur İttifakı aziz milletimizin huzur ve güvenliği için teyakkuzdadır. Milliyetçi Hareket Partisi bütün imkanlarıyla, bütün samimiyet ve safiyetiyle alandadır, çalışmalarını sürdürmektedir.

 

YA BEKAYA TAMAM DİYECEĞİZ. YA DA BELAYA ÇANAK TUTACAĞIZ

Bizim hedefimiz milli bekanın güvenceye alınmasıdır. Cumhur İttifakı Türkiye'nin düşmeyecek kalesi, kırılmayacak fedakarlık anttı, ya istiklal ya ölüm diyen inanç abidesidir. PKK ve FETÖ'yle yol yürüyenlere teslim edilecek bir yoktur.Ya hep birlikte var olacağız, ya da hep birlikte yok olacağız.Ya bekaya tamam diyeceğiz. Ya da belaya çanak tutacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99