Başaran: Toplumun Her Kesiminin Mutlu Yaşadığı Bir Kent

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Reyhan Başaran, Körfez’de ziyaretlerde bulundu.

Emek Partisi’nin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Reyhan Başaran; Körfez Yarımca’da kapı kapı dolaştı, yerel yönetim anlayışını anlattı. Esnafı da ziyaret eden Başaran, “Birlikte yönetmek için yola koyulduk, gelin hep beraber bu kenti daha yaşanılabilir bir hale getirelim” dedi.

 

‘BİRLİKTE YÖNETELİM’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Reyhan Başaran, Yarımca Atalar Mahallesindeesnaf ve mahalle sakinleriyle buluştu. Kapı kapı gezerek yerel yönetim anlayışını anlatan Başaran, vatandaşın elini sıktı. Demokratik ve halkçı bir yerel yönetim oluşturacaklarını belirten Başaran, “Sadece seçimlerde bizleri hatırlayan, seçim sonrasında halkın yönetime dâhil olmadığı bir anlayışın tam karşısındayız. Biz istiyoruz ki birlikte yönetelim. Toplumun her kesimi mutlu yaşamalı bu kentte” ifadelerini kullandı.

 

‘SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZI YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ’

Esnaf ziyaretinde kendilerini takip eden sokak hayvanını seven Başaran, “Dostumuz bizimle birlikte seçim çalışmasına katıldı, iyilerin yanında olduğunu gösterdi bize. Bizler sokakta yaşayan dostlarımızı yalnız bırakmayacağız. Çok daha bir koruma ve bakıma ihtiyaçları var, bu da belediyenin görevlerinden biri. Onları kendi evimizdeki dostlarımız gibi besleyecek, koruyacak ve bakımlarını sağlayacağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99