Geçlerin Adayı Fatma Kaplan Hürriyet

CHP Meclis üyesi adayları, Devrim Bal, Selin Hazer ile birlikte Yeşilova mahallesinde ikamet eden ilk defa oy kullanacak 18 yaşına giren genç seçmenler Melih Aytaç, Tuğba İlaslan’a çat kapı yaparak Doğum gününü kutladılar.

“Türk bayrağı en güzel Doğum günü hediyesi”

 

Hazer, gençlerimize en büyük Doğum günü hediyesini verdik. Anlı şanlı Türk Bayrağımızı verdik. Odasına asacaklarını söylediler. Her gördüğünde aklına ülkesini sevmek gelecek dedi. İlaslan ise hayatımda en anlamlı Doğum günü kutlaması ve hediyesi ile karşı karşıya kaldığını, hiç tanımadığı birilerinin önce gelip Doğum günümü kutlaması, daha sonra ise bizlere anlı şanlı Türk bayrağımızı hediye etmesi çok mutlu etti dedi. 

 

 “Gençler hayal kurmayı öğrenecekler”

 

Devrim Bal, Millet ittifakımızın adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyeti, Başkan yaptığımızda gençlerimiz artık hayal kurmayı öğrenecek, Gençlerimiz artık projeler üretecek ve bu şekilde üretime katkı verecekler. Bizlerde destek verip, ürettiği ürünü alıp doğrudan halka sunacağız.  Gençlerimizde, halkımızda kazanacak dedi. Hepiniz inan’ın Mart’ın sonu sizlerin desteğiyle bahar olacak dedi. 

 

“Gençler işsizlikten korkmayacaklar”

 

Selin Hazer ise gençlerimiz artık işsizlikten korkmayacaklar, gençlerimiz üretecek, belediye başkan adayımız Fatma Kaplan Hürriyet ise gençlerimizin ürettiğini halkla buluşturacak. Gençlik artık sadece tüketen konumda değil, üreten genç nesil yetiştireceğiz dedi. 

 

“Fatma Ablamıza destek vereceğiz”

 

Gençler, çok şaşırdık haberimiz olmadan çat kapı yaparak bizleri ve ailelerimizi çok mutlu ettiniz. İlk oyumuz olacak. Gençler inanmış halkımız inanmış, bizlerde gençler olarak, Mart’ın Sonu Bahar diyor yürekten inanmışlığımızla beraber, Fatma ablamıza destek vereceğiz diyerek başarılar dilediler.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99