“Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesinde İlk Kazma Vuruldu”

Projesi ile ilgili ilk hazırlıklara yaklaşık 10 yıl önce başlanan Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin hayata geçirilmesi için tüm engeller kalktı, alt yapı çalışmaları için iş makinaları ilk çalışmalarını yapmaya başladı.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in Kandıra’daki istihdamı arttıracak çalışmaları sonuç verdi. Başkan Köken’in, ilçedeki gençlerin iş olanaklarını arttıracak projelerinden olan Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi projesi için ilk kazma vuruldu.

 

Kandıra'mızın İstikbali açısından çok büyük önem arz eden, 10 yıla yakın süredir çözülmeyi bekleyen, 7.000 hemşehrimize iş imkanı sağlayacak Kandıra Gıda OSB'de tüm süreci hayırlısı ile tamamlayarak ilk kepçeyi vurduk. 


İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra’yı hem turizmde hem sanayi alanında bir numara yapmak istediklerini vurguladı.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim kurulu başkanı Mehmet Başol çalışmaları yakından takip etti.

 

Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim kurulu başkanı Mehmet Başol konuşmalarında “ Uzun yıllardır beklenen an nihayet geldi. Kandıra için önemli bir günün başlangıç günüdür. Kandıra için kalkınmanın başladığı tarihi bir gün olacak dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından dualar eşliğinde ilk kazma vuruldu ve çalışmalar başlatıldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99