Muhtar Adayı Derebaşı’ndan Bilecik gezisi

Kozluk Mahallesi Muhtar Adayı Yakup Derebaşı, önceki gün mahalle halkını Bilecik gezisine götürdü. Mahalleli, geziden çok memnun kaldıklarını söyledi

İzmit Kozluk Mahallesi Muhtar Adayı Yakup Derebaşı, kültür gezileri kapsamında mahalleliyi Bilecik gezisine götürdü.

 Kozluk Mahallesi’nden geziye ilgi yoğun oldu. Mahalleden Bilecik’e 2 otobüsle 90 kişilik kafile gitti. Mahalle halkı, Osmangazi, Orhangazi türbeleri, Şeyh Edebali türbesi, Söğüt gibi birçok tarihi yeri gezme fırsatı buldu. 

Kozluk Mahallesi sakinleri Derebaşı’nın sosyal ve aktif muhtar adayı olduğunu söyleyerek geziden çok memnun kaldıklarını ve devamının gelmesini diledi.

Yakup Derebaşı ise mahallede uygun bir yer bulununca düğün salonu, emekli evi, kültür merkezi ve gençlik merkezi yaptıracaklarını söyledi. Derebaşı ayrıca Yavuz Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi (Kız meslek) bir bölümünün ortaokul, bir bölümünün de ilköğretim  olmasını sağlayacaklarını belirtti. Derebaşı mahallede çocuk oyun parklarına mobese kameralarının yerleştirilerek daha güvenilir bir hale gelmesine ortam hazırlayacaklarını da ekledi. Muhtar adayı Derebaşı, yaşlı ve muhtaçlara 7/24 aile şefkati göstereceklerini de söyledi. Derebaşı’nı Marmara Ordulular Derneği Başkanı Mehmet Çun da destekliyor. Çun, birlikte çok verimli etkinlik ve program yapacaklarını beyan etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99