BAKİ: “Özgeçmişi Doldurulmuş Ve Siyaseti Reklam Amaçlı Kullanan Adayları Seçmeyin.”

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, DP İzmit Belediye Başkan Adayı İsmail Yazgan,İzmitesnafını ve çevre köyleri ziyaret etti.

Seçime günler kala çalışmalarına aynı yoğun tempo ile devam eden DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki,DP İzmit Belediye Başkan Adayı İsmail Yazgan, İzmit esnafını ve çevre köyleri ziyaret etti.

 

“ÖZGEÇMİŞİ DOLDURULMUŞ”

AKP tarafından atama ile gelen aday arkadaş Büyükşehir de 10 yıl üst düzey görev yapmasına rağmen ne akademik ne de idari hiçbir başarısı yok. Sıradan bir öğretim görevlisi iken, inanılmaz siyasi atamalar ile özgeçmişi dolduruldu. Nitekim, geçen 15 yıl da olduğu gibi yine projeler ve yapacak kişiler Ankara’dan belirlenecek, o sadece imza atacak. Bu kent yine sahipsiz kalacak.

 

“SİYASETİ REKLAM AMAÇLI KULLANIYORLAR”

İyi Parti adayı arkadaşa gerçekten üzülüyorum. Kazanamasam da reklamım olur dediğini duyduk. Belediye Başkan adaylığı ciddi bir iştir, donanım ve iddia gerektirir. Yazık ki CHP seçmeni de bu reklama alet oluyor.

Programına çevre köyler ile başlayan Baki, tüm köyleri sıra sıra gezdi. Bu ziyaretlerde köylüler ile bir süre konuşarak onların sıkıntısını dinledi. Baki, “Tarım ve hayvancılığa destek projelerimiz var. 1 Nisan’dan sonra seçilirsem, belediye tarafından çiftçimiz desteklenecektir. Bu kent taşı, toprağı ile cennet” dedi.

Programına Yeşilova esnafı ile devam eden Demokrat Partililer, Baki, “Bu şehir artık betondan ve ranttan sıkıldı. Bizim projelerimizin hepsi insana ve üretime dayalı.Proje yapmak nasıl zordur bilirim. Bende bu enerji ve sabır var. Bizde betona yatırım yok artık üretim var.” ifadelerinde bulundu. Samimi dakikaların yaşandığı ziyaretlerde yoğun ilgi ile karşılaşan Baki, tüm esnafa teşekkür etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99