İnce, “Köylerimiz Her Zaman Olduğu Gibi Yine Vefasını Gösterecek

AK Partinin Meclis Üyesi listesinde Kontenjan 2. Sıradan Aday gösterilen Şener İnce, İzmit’in tüm köylerini karış karış geziyor.

Kocaeli genelinde tanınan ve sevilen, önceki dönem AK Parti’den milletvekili adayı olan Şener İnce, 31 Mart yerel seçimlerinde, meclis üyesi listesini açıklayan AK Partinin Meclis Üyesi listesinde kendisine Kontenjan 2. Sıradan yer bularak destekçilerini sevindirdi. İzmit’te güçlü ve etkili isimleri listesine dahil ederek gücüne güç katan Cumhur İttifakı, İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’e destek istemek için gece gündüz çalışıyor.

 

ÇALDIĞIMIZ HER KAPIDAN HAYIR DUASI ALIYORUZ

Bölgesinde büyük destek gören Şener İnce, yapmış olduğu çalışmalarını değerlendirdi.Yapmış olduğu açıklamasında,” AK Parti Belediyeciliği hizmet belediyeciliğidir.Bizlerde daha iyi hizmet etmek için İzmit’i hizmetten mahrum bırakmadan hız kesmeden devam etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Köylerimizin şehir merkezinde bulunan mahallelerimizden farkı kalmadı. Her türlü hizmet ayaklarına kadar geldi. Kendilerine verilen değeri çok iyi biliyorlar. Köylerimizi karış karış geziyoruz. Vatandaşımız yapılan hizmetlerden memnun. Çaldığımız her kapıdan hayır duası alıyoruz.

 

KALKINMA DEVAM EDECEK

Her seçim olduğu gibi köylerimiz gördükleri değerin ve hizmetlerin karşılığını verecektir. İzmit Belediye Başkan Adayımız Gönül diliyle konuşuyor. Vatandaşlarımız Sibel Gönül’ü yalnız bırakmayacak. Allah’ın izniyle 1 Nisan sabahı Başkan Adayımız Başkan olacak. Bizlerde içimizde bulunan hizmet etme sevdamızla yeni bir başlangıç yapacağız. İzmit kazanacak ve hız kesmeden gelişmeye, kalkınmaya devam edecek”dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99