Serhat Duyar'dan Anlamlı Organizasyon

Cumhur İttifakı Ak Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül Kocaeli Üniversitesinde okuyan gençler ile bir araya geldi. Serhat Duyar'ın evsahipliğinde gerçekleşen programın ardından Gençler Çanakkaleye hareket etti.

 Serhat Duyar;


"Benim aklımda bir soru var. PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP, İzmit’te neden aday çıkarmadı.Bu sorunun cevabı bence İzmit kamuoyu, Kocaeli Kamuoyu bulmalıdır. Diğer taraftan bakarsak HDP’nin eş il başkanı ’31 Mart seçimlerindeki stratejimiz Cumhur İttifakı’nın kaybetmesi olmuştur. Ve biz Cumhur ittifakının kaybetmesi üzerine planlarımızı yapıyoruz’ gibi veya bunu destekleyen açıklamaları oldu. Bizim ne yapmamız lazım. Cumhur ittifakının en fazla oy alacağı ve Cumhur ittifakının en fazla katkı sağlayacağımız çalışmaların içerisinde yer almamız lazım. Bende has bel kader bu noktada gerek İzmit’te gerek ilçelerde Cumhur ittifakına en fazla katkı sağlayacak çalışmaların içerisinde yer almaya gayret gösteriyorum.

İzmit’te Sibel Hanım kazanacaktır. Kazanması da gerekmektedir. Çünkü ben Yenidoğan mahallesinde doğdum.Orada büyüdüm.  Bu noktada İzmit artık ufak dokunuşlarla mesafe alma şansı yok. Yani artık İzmit’te bu seçimler bittikten sonra Büyükşehir’iyle, İzmit belediye başkanıyla, bakanıyla beraber artık İzmit’te neler yapılabilir hep beraber karar alınması lazım. Çünkü sadece İzmit belediye başkanının gayretiyetmez. Diğer siyasileride katmamız lazım. 
Sizlerin oyu çok önemli. Genç kardeşlerimizin oyu çok önemli. Sizlerin oyu ile Cumhur İttifakının adayı Mimar Sibel Gönül kazanacaktır.

Sibel Gönül Organizasyonu yapan Serhat Duyar'a teşekkür ederek Kocaeli Üniversitesinde Okuyan gençlere Türk Bayrağı hediye ederek onları Çanakkaleye uğurladı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Ercan - 01 Nisan 2019 23:40
Kardeşim sen neyin peşindesin anlamadı İzmit halkı çok istiyorsan siyaset yap saçma sapan işlerle ortada bir yere üye olmadığın işte uğraşma zaten SİBEL kaybedecek sende bakalım ne yapacaksın

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99