70 Yıldır Böyle Bir Seçime Gitmedik

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu için 15 Temmuz Meydanında miting düzenledi. Programa yoğun bir kalabalık katıldı.

 Karamollaoğlu sözlerinde “Bu seçimlere giderken hükümetler değişmeyecek. Sayın cumhurbaşkanı makamında oturacak. 4 buçuk yıl daha makamında oturacak. Ama bu seçimlerde iktidara bir uyarı atmazsak, ayağını denk al demezsek bundan sonraki seçimlerde daha beter tepemize çıkacaklar. Bu seçimlerde buna dur demeliyiz. Biz savaşa gitmiyoruz. Seçime gidiyoruz” ifadelerini mitingde vurguladı.

Temel Karamollaoğlu açıklamalarında “Biz bir seçime gidiyoruz. Savaşa gitmiyoruz. Bu ülkeyi seven çaba sarf eden herkesin bilmesi gerekiyor. Bugün seçime giderken adil bir ortamda seçime gitmiyoruz. İktidar bütün medya organlarını ele geçirmiş neyi yayınlanacağına neyin yayınlanmayacağına karar veriyor. TRT bizim bazı reklamlarımızı size ulaştırmıyor. Bunu bilin. Türkiye biz son 70 yıldır böyle bir seçime gitmedik. Bizim iktidar partisine tavsiyem şu.2002 yılında seçimlere giderken Tayyip Erdoğan ne diyordu. O günki ve bugün ki sözleri hakkında dağlar kadar fark var.

 

BEYİN GÖÇÜ ALACAĞIMIZA BEYİN GÖÇÜ VERİYORUZ

Adalet olmadan bir ülke kalkınmaz. Çünkü imkanı olanlar bile yatırım yapmaya cesaret edemezler. Kimse Türkiye’ye gelip yatırım yapmak istemiyor. Yatırımcılar endişe ediyor. Bu yüzden yeni fikirler üretecek on binlerce beyin sessiz kalıyor. Biz beyin göçü alacağımıza beyin göçü veriyoruz. Beyni olanlar, yeni fikire açık olan kendi fikirlerini söylemek isterler. Ama bizim ülkede şuan bu mümkün değil.

 

BU SEÇİMLERDE DUR DEMELİYİZ

Bu seçimlere giderken hükümetler değişmeyecek. Sayın cumhurbaşkanı makamında oturacak.4 buçuk yıl daha makamında oturacak. Ama bu seçimlerde iktidara bir uyarı atmazsak, ayağını denk al demezsek bundan sonraki seçimlerde daha beter tepemize çıkacaklar. Bu seçimlerde buna dur demeliyiz. Biz savaşa gitmiyoruz. Seçime gidiyoruz. Bunu bilerek oy kullanalım.

 

BUGÜN Kİ İKTİDARIN EN BÜYÜK HATASI KENDİ HATALARINI GÖRMEMESİDİR

Belediye başkanlarını değişmesi bu seçimlerde olmazsa olmaz. Artık milleti biz karar vermiş vaziyette görüyoruz. İktidarın artık hesap vermesi lazım. Belediyelerde adalet yok. Yolsuzluk almış başını gidiyor. Şu halimizi düzeltelim diye bir çaba da yok. Bu kadar bağnazlık olmaz. Gerçekleri göreceksiniz. Bugünki iktidarın en büyük hatası kendi hatalarını görmemesidir. Eğer bir hakim karar verirken, bir siyasini gözüne bakarak karar veriyorsa orda adalet olmaz.

 

İŞŞİZLİK 4 BUÇUK MİLYONU GEÇTİ

Biz bütün baskılara rağmen bütün tehditlere rağmen varız. Ne olursa olsun bu inşaatı yaptırmayacağız.Bir taraftan da işşizlik 4 buçuk milyonu geçti. İşşizlik hiç böyle rakamlara çıkmamıştı. Öyle insanlar varki aç olduklarını söylemiyor sırf 3 kuruş işşizlik maaşı aldıkları için Bunları düzelmenin imkanı bu iktidarla olmaz. Bu seçimlerde iktidar partisine destek verilmezse ortalık darmadağın olurmuş YAHU mübarek her defasında aynı şeyi söylüyorsunuz. Kazandınızda ne oldu, neyi düzelttiniz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99