AKŞENER:SEN Mİ BELEDİYE BAŞKANI OLACAKSIN YOKSA ADAYIN MI ERDOĞAN

31 Mart yerel seçim öncesinde Millet İttifakı'nı oluşturan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün ilimizde ortak miting düzenliyor

Gazi Küçüktaş

Haber
Gazi Küçüktaş

Mitinge CHP Genel Başkanı Kermal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener aynı anda çıktı. Kocaelilileri selamlayan millet ittifakı ortakları Kılıçdaroğlu ve Akşener, ittifakın Büyükşehir adayı Serdar Kaman ile birlikte poz verdi. Ardından hep birlikte saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Akşener miting konuşmasında “Her şehire gittim yahu mübarek bir yerde de fotoğrafın olmasın bilader. Sen mi belediye başkanı olağan yoksa adayın mı?” sözlerini vurguladı.

 

BİRİLERİNİN ETEĞİNİ ÖPMEK AYIPTIR AYIP

Akşener açıklamalarında “Tayyip Erdoğan burada bana utanmadan bana terörist dedi. Utanmadan bana PKK li dedi. Bunu ben söylemiyorum Kılıçdaroğlu'nun sınıf arkadaşı söylüyor. Ben Meral Akşenerim.Ben İzmitliyim İzmit'te doğdum. Kandille sözleşme imzaladığımı söylüyorlar. Her seçim aynı sözlerle karşındakini suçlayıp milleti birbirine düşürüp daha sonra İmralı'da birilerinin eteğini öpmek ayıptır ayıp.

 

HESABINI VERECEKSİN ERDOĞAN

Hendekler kazıldı bu ülkede. Sen bu ülkede askere kafa çevirttin.Bir sürü polis asker, canıylakanıyla o hendekleri kapadı. Sen bunların hesabını vereceksin Erdoğan. Herşehire gittim yahu mübarek bir yerde de fotoğrafın olmasın bilader. Sen mi belediye başkanı olağan yoksa adayın mı?

 

YAPTIKLARI TEK ŞEY 3 5 TANE KÖPRÜ

Bunun anlamı Tarzan zorda zorda. Artık bu kadar düştü.13 belediye verdiniz Kocaeli. Teleferik yapıldı mı? Yatırım yapıldı mı, siz zenginleştirmiş mı?  Hayır. Yaptıkları tek şey 3 5 tane köprü. Bu adama ne istediyseniz verdiniz. Peki ya siz ne kazandınız? Kocaeli bu hale düşmemeliydi.Sanayi şehri Kocaeli’nde gençler işsiz kalmalı miydi? Kalmamalıydı. Bu yüzden gereğini yapın.

 

ÇEKİN KULAĞINI ARTIK ŞUNUN.

Buğdayın, samanın, nohutun, patatesin Türkiye'de üretilmesini bilerek çıkardılar.50 milyon için Katarlılara peşkeş çektiler. Tarımda üretimden çıkmış bir Türkiye var. Bir sürü asgari ücret ile bile iş bulamayan gen var. İnşallah 31 Mart'ta başlayarak bu ıstırabı bitirelim artık. Bu seçimde 31 martta o kulağı çekeceksiniz. Büyükşehirde Kaman’ı İzmit’te Hürriyeti seçeksiniz.Çekin kulağını artık şunun. Kulak çekince ne olacak biliyor musunuz? Pamuk olacak pamuk” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99