KEMAL KILIÇDAROĞLU: MUTFAKTA YANGIN VAR

31 Mart yerel seçim öncesinde Millet İttifakı'nı oluşturan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün ilimizde ortak miting düzenliyor.

Gazi Küçüktaş

Haber
Gazi Küçüktaş

Mitinge CHP Genel Başkanı KermalKılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel BaşkanI Meral Akşener aynı anda çıktı. Kocaelilileri selamlayan millet ittifakı ortakları Kılıçdaroğlu ve Akşener, ittifakın Büyükşehir adayı Serdar Kaman ile birlikte poz verdi. Ardından hep birlikte saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

İYİLER KAZANACAK

İlk olarak konuşan Büyükşehir adayı Serdar Kaman, “Bu ne güzel manzara, bu ne büyük kalabalık muhteşem Kocaeli. Sayın genel başkanlarım  bana görev verildiğinde şehri karış karış gezdim. Sorunları yerinde tespit ettim. 31 Mart akşamı Kocaeli’de kazanacağız. 31 Mart akşamı İyi’ler kazanacak. Millet ittifakı kazanacak” diye konuştu.

 

ESKİ BAŞKANLARI ANDI

Ardından sahneye çıkan Kılıçdaroğlu "Hep birliklte Demokrasi baharını bu üğlkeye getireceğiz. Barışı, huzuru birlikte yaşamayı amaçlamak için demokrasi baharını getirmeye kararlıyız. Onun için İyi Parti ile bir işbirliğimiz var. Biz Büyükişehiradauyımız Serdar Kasman'a inanıyoruz. O önündeki tüm engelleri kaldırmak için mücadele edecektir. Kocaeli'nin tarihinde Leyla Atakan vardır. Bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Çopk güzel şeyler yaptı. Erol Köse toplu konuta imza atan bir belediye başkanıydı. Bir çok başarılı işe imza aldı. Büyük hizmetleri olan Sefa Sirmen, Kocaeli'nin onuyru gururu olan Sirmen. Hikmet Erenkaya, ona da buradan selamlarımızı gönderiyoruz.

 

ÇİFTİNİN HANGİ POZİSYONDA OLDUĞUNU BİLİYORUM

Şimdi hep birlikte Serdar Kaman'ı seçeceğiz. Onu hep birlikte Büyükşehir başkanı yapacağız. Biz her evde tencere kaynasın her evde huzur olsun istiyoruz. Biz kavgadan uzak birlikte bayrağımızın altında hep beraber yaşamak istiyoruz. Benim için bayrağını, toprağını seven herkes vatanseverdir. Muhtar, belediye başkanı, meclis üyesi, büyükşehir başkanı seçeceğiz. Sanki savaşa gidiyoruz . Ne derseniz derin buy ülkenin vatandaşının mutfağında yangın var. Çiftinin hangi pozisyonda olduğunu biliyorum" dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99