Kağıtsporlu Minikler Madalyaları Süpürdü

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un yeni yıldız adayları, ilk büyük heyecanını Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası’nda yaşadı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un yeni yıldız adayları, Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası’nı başarı ile tamamladı.Yeni yıldız adaylarının ilk büyük heyecanını yaşadığı şampiyonada, 2005-2012 doğumlu sporcular yarışırken kumite dalında 48, kata dalında22 madalya dağıtıldı.Antalya’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un altyapı sporcuları başarı ile mücadele etti.Mavi Beyazlılar şampiyonada 1 Altın, 1 Gümüş ve 3 Bronz madalya kazandı.Sonuçlar sonunda Kağıtsporlu 2 sporcu,Kocaeli’ni Balkan Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazandı.

 

ŞAMPİYONADA KATILIM REKORU KIRILDI

Ulusal seviyede önemli organizasyonlar arasında yer alan Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası, 13-17 Mart tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi. Şampiyonaya 61 ilden 1267 bayan, 1908 erkek sporcu katıldı. Toplamda 3175 sporcu katıldığı şampiyona, Türkiye Karate Şampiyonaları tarihine de rekor katılım olarak geçti.Şampiyonaya katılan Büyükşehir Kağıtsporlu sporcular da zorlu şampiyonada başarı ile döndü ve gelecek açısından ümit verdi.

 

YENİ YILDIZLAR 5 MADALYA KAZANDI

Kağıtspor’un yeni yıldızlarının mücadele ettiği Minikler ve Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasında Hiranur Temizel Altın Efe Karaca Gümüş madalya kazanarak Balkan Şampiyonasınakatılmaya hak kazanırkenYusuf Yücel, Azra Ecrin Hündür ve Hurigül Temizel bronz madalya ile şampiyonayı tamamladılar.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99