Aydın Ünlü:Zillet İttifakı Daltonlar Gibi Dizilmiş

MHP İl Kadın Kollarının düzenlediği kahvaltılı programa il ve ilçe kollarındaki kadınlar büyük ilgi gösterdi.

MHP Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantar ve İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Urgancı'nın ev sahipliğinde gerçekleşen programa ilçe kadın kolları başkanları da katıldı.Programa ayrıca MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP MYK üyesi Hilal Elmas, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz,  AK Parti Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti İzmit Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı  ve çok sayıda kadın katıldı.Programda Ülkücü kadınlar ve AK Kadınlar, birlik mesajı vermeyi ihmal etmedi.Ayrıca  Ünlü kahvaltıdaki konuşmasında “İç İşleri Bakanım falanca ilçede PKK’lı var demiş. Buna karşılık zillet ittifakı daltonlar gibi dizilmiş. İç İşleri Bakanına itimat etmiyoruz. Ben bunları diyenlere sesleniyorum; sen kimsin” sözleri dikkat çekti.

 

NİSAN'DA GÜZEL ŞEYLER OLACAK

Programda ilk olarak söz alan MHP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Urgancı, “AK Partili bayan arkadaşlarımızla omuz omuza yürüyoruz. MHP’li kadınların İzmit adayı Sibel Gönül, Büyükşehir adayı ise Tahir Büyükakın’dır. Cumhur İttifakı halktan ve hakikatten yana. Cumhur İttifakı Türkiye’nin safında duruyor. 1 Nisan’da çok güzel şeyler olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

ZAFER YAKIN

Urgancı’nın ardından söz alan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “AK Parti’yle beraber yürüdüğümüz bu yolda Allah bizi mahcup etmeyecektir. Bir karşı tabloya bakıyoruz, bir de kendi yürüdüğümüz yola bakıyorum. Allah bizleri mahcup etmesin” dedi. Yalçınöz’ün ardından söz alan AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, “Bugün burada birlikte olmamız önümüzdeki seçimde de zafer elde etmemizin yakın olduğunun göstergesidir” şeklinde konuştu.

 

DAHA ÇOK YOLUMUZ VAR

Yazıcı’nın ardından söz alan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, “Allah nasip ederse 31 Mart’ta yerel seçime gidiyoruz. Çift taraflı bir seçim bu. Biz vatan millet sevdalıları olarak 31 Mart seçimlerinde zaferle çıkacağız. Birlikteliğimizle destan yazacağız. Mustafa Kemal Atatürk'ün muhasır medeniyetler seviyesine 2023 yılında ulaşacağız. Birlikte yürüyeceğimiz çok yolumuz var” diye belirtti.

 

TÜRKİYE KAZANSIN İSTİYORUZ

Daha sonrasında söz alan MHP İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantar, “Kocaeli’de tüm halkımızın gönlüne girmek istiyoruz. 31 Mart’ta Türkiye kazansın istiyoruz. 31 Mart’ta huzur, kardeşlik, beka öne çıksın istiyoruz. 2023 hedefine el ele, omuz omuza ulaşacağız” şeklinde konuştu.

 

BAŞARMAK ZORUNDAYIZ

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Cumhur İttifakına namus diyen bir partiyiz. Başarmak zorundayız, çok çalışmak zorundayız. 31 Mart akşamı kazanan kadınlar olacak. Kadınlar bugün inanmış. Mutlu kadın, mutlu aile, mutlu Kocaeli, mutlu Türkiye. Biz sizleri mutlu edersek Kocaeli’de mutlu olacak” diye belirtti.

 

İKİNCİ DEVLET YOK

“Sibel Hanım içinizden biri” diyen Ünlü, “Belediye başkanlığının yakışacağı biri. O koltuğa oturduğunda bir kadının İzmit’i nasıl yönettiğini göreceğiz. Sizlerin kolaylıkla ulaşacağı biri. Türkiye Cumhuriyet’inin güçlü olması lazım. Bizim ikinci bir devletimiz yok. Özgürce yaşadığımız bir devlet olmasını istiyorsak 31 Mart’ta kazanmak zorundayız” ifadelerini kullandı.

 

SİZ KİMSİNİZ

İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’nun İYİ Parti Başiskele meclis üyeliği listesiyle ilgili konuşan Ünlü, “İç İşleri Bakanım falanca ilçede PKK’lı var demiş. Buna karşılık zillet ittifakı daltonlar gibi dizilmiş. İç İşleri Bakanına itimat etmiyoruz. Ben bunları diyenlere sesleniyorum; sen kimsin. Siz başaramazsınız. Sen bakanı tanımazsan, bu millet seni nasıl tanısın” diyerek sözlerine son verdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99