Gençler, Kültür Sanat Eğlence İle Tanışacak

CHP İzmit ilçe gençlik kolları başkanı önderliğinde, Meclis üyesi adayları Mehmet Baştürk, ile birlikte önceki akşam ilk defa oy kullanacak Ayşenur Yaşa ve Şevval Topçuoğlu’nu evinde çat kapı yaparak sürpriz şekilde Doğum günlerini kutlayarak Fatma hanıma destek istediler.

“Gençler hayal kurmayı öğrenecekler”

 

Akbulut, Millet ittifakımızın adayı Av. Fatma Kaplan Hürriyeti, Başkan yaptığımızda gençlerimiz artık hayal kurmayı öğrenecek, Gençlerimiz artık projeler üretecek ve bu şekilde üretime katkı verecekler. Bizlerde destek verip, ürettiği ürünü alıp doğrudan halka sunacağız.  Gençlerimizde, halkımızda kazanacak dedi. Hepiniz İnan’ın Mart’ın sonu sizlerin desteğiyle bahar olacak dedi. 

 

“Festivaller kenti İzmit olacak”

Gençlik kolları başkanı akbulut 23 Nisan çocuk festivali 19 Mayıs gençlik festivali tiyatro festivali altın,Çınar film festivali, pişmaniye festivali, Hıdırellez ve roman festivali, sahur eğlenceleri, mahalle ve köy Sinema günleri, açık hava konserleri, yaz konserleri ve sokak festivalleri ile gençlerimizin yüzü gülecek. Bu festivalleri yılın farklı zamanlarında farklı bölgelerde planlayarak tüm kendimize canlılık getireceğiz.

 

“Oyumuz Fatma Ablaya”

 

Ayşenur Yaşa ve Şevval Topçuoğlu çok şaşırdık haberimiz olmadan çat kapı yaparak bizleri ve ailelerimizi çok mutlu ettiniz. İlk oyumuz olacak. Gençler inanmış halkımız inanmış, bizlerde gençler olarak, adayımızda genç birisi, bu yüzden Fatma ablamıza destek vereceğiz diyerek başarılar diledi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99