HÜRRİYET:ÜRETEN BİR KENT İSTEDİĞİMİZİ, HER KÖŞEDE ANLATTIK

CHP Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet bugün "Çınar Vizyon Projeleri" adı altında Başiskele'de bulunan Wellborn Otel'de kapsamlı proje tanıtımı toplantısı düzenledi.

Projelerini muhtarlara, demokratik kitle örgütlerinin başkanlarına, eski il ve ilçe başkanlarına anlatan Hürriyet'in tanıtım toplantısına çok sayıda partili de katılım gösterdi. Hürriyet'in projelerini anlattığı sırada ‘Gençler güzel günler göreceğiz güneşli günler' sloganlarını attı.

SİRMEN KATILMADI

İzmit projelerinin kamuoyuna sunulduğu toplantıya CHP Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İyi Parti İl Başkanı Şahbaz Yıldız, Millet İttifakı Büyükşehir adayı Serdar Kaman, CHP İlçe Başkanı Hakan Çakar, İyi Parti İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Akbulut, Saraybahçe eski belediye başkanı ve milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP eski İlçe Başkanları Selman Yıldırım ve Mehmet Ümit Küçükkaya, kanaat önderleri ve çok sayıda partili katıldı. Öte yandan Izmit Büyükşehir belediyesi eski başkanı ve partinin önemli isimlerinden olan Sefa Sirmen programa  katılım göstermedi.

 

PROJELERİMİZİ ÇOK ÖNCEDEN AÇIKLAMAYA BAŞLADIK

Fatma Kaplan Hürriyet yaptığı konuşmada, "Biz aslında projelerimiz çok önceden yerinde kaynağında sokakta açıklamaya başladık. Kentimizin her köşesinde bu kenti nasıl yapmamız gerektiğini anlattık. Biz üreten bir kent istediğimizi, her köşede anlattık.

 

TEDİRGİNLİK KALKACAK

22 Mart tarihinde projelerimizi daha kapsamlı anlatacağız. İzmit'i 5 yıl sonra nerede görüyoruz bunu anlatacagiz. İzmit imkanları ve potansiyeli yüksek bir kent. Ama biz İzmit'in daha canlı daha ışıl ışıl, kadınların sokaklarda rahatça dolaşacağı bir İzmit yaratacağız. Biz bu kentten tedirginliği kaldıracağımıza söz veriyoruz.

 

'ÇINAR PROJELERİ'

İnsanlara sosyal belediyecilik şemsiyesi altında bir İzmit vaat ediyoruz. Biz projelerimizin adına 'Çınar' adını verdik. Yıllar sonra ulu ve köklü bir çınar gibi akıllarda kalmak için bu projeye bu ismi verdik.

 

AYAĞIMIZ YERE BASA BASA

Çok kararlı ayağımız yere basa basa  inanarak yola devam ediyoruz. Belediyecilik hangi görüşe inanışa sahip olursa olsun her bireyimize eşit ve adil hizmet etmekten geçiyor. Projelerimizi oluştururken bunu esas aldık"

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99