Gönül,“Vatandaşımızın boynunu büktürmedik”

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Yenişehir Mahallesi esnafı ve bölge halkını ziyaret ederek, hizmet için çıktığı bu yoldaki projelerini anlattı

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Yenişehir Mahallesi esnafı ve bölge halkı ile bir araya geldi. Yenişehir sokaklarında esnafın ve bölge halkının büyük teveccühü ile karşılaşan başkan adayı Gönül’e AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Aykut Çağlayan ve meclis üyesi adayları eşlik etti. Vatandaşın istek ve önerilerinin dikkate alındığı programda değerlendirmelerde bulunan başkan adayı Sibel Gönül, “Bizler, hiçbir zaman vatandaşımızın boynunu büktürmedik. Bundan sonra da İnşallah bilgi ve tecrübelerimizi İzmit’imize aktaracağız” dedi.

 

EL ELE VEREREK BU İŞİ YİNE BAŞARACAĞIZ
Yenişehir Mahallesi esnafına ve bölge halkına İzmit için yapacağı projelerden bahseden Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Yenişehir mahallemizin bizde yeriçok başkadır. Sizlerin her zaman desteğini gördük.El ele vererek bu işi yine başaracağız. Ben bu şehrin yetiştirdiği biri ablanız, kardeşiniz olarak sizlere ve İzmit’e vefa borcumu ödemek istiyorum. Büyükşehirimiz ile beraber uyum içerisinde çalışarak, İzmit’i kazandıracağız. Yeni şehir de İzmit’in diğer mahalleleri de benim evladım gibidir. Anneler evlatlarını ayırmaz. Bu yüzden hiçbir mahallemizi ayırmadan eşit hizmet götüreceğiz” diye konuştu.

 

BİLGİ VE TECRÜBELERİMİZİ İZMİT’İMİZE AKTARACAĞIZ
“Bizler bu emanete sahip çıkacağız” diyerek sözlerine devam eden başkan adayı Gönül, “Makamlar gelip geçicidir. Önemli olan geride hoş bir seda bırakmaktır. Bütün köprüleri, yolları yapabiliriz ama gönülden gönüle bir köprü inşa edemedikten sonra hizmetler eksik kalır. Samimiyet ve tevazu ile sizin için ve İzmit için gayret göstereceğiz. Allah’ın izni ile bizler bu seçimleri alacağız. Çünkü sıkmadık el, çalmadık kapı kalmayana kadar, büyük bir inançla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizler, hiçbir zaman vatandaşımızın boynunu büktürmedik. İnşallah bundan sonra da bilgi ve tecrübelerimizi İzmit’imize aktaracağız” şeklinde konuştu.

 

SORUNLARINIZI ÇÖZMEYE HAZIRIZ
Açıklamalarına devam eden Başkan adayı Gönül, “Bizim memleketimize hizmet etme gayemiz dışında başka bir düşüncemiz yoktur. Hayatımızın her alanında birlikte olduğumuz esnaf kardeşlerimize ve siz değerli halkımıza destek vermeye, sizlerin sorunlarını çözmeye hazırız. Belediyecilik vizyon proje ve gönül işidir. Bu sebeple büyük birikim ister. Bizlerinde bilgi ve tecrübesi bu konuda tamdır. Çünkü bizler siyaseti millete hizmet vasıtası olarak görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99