Güney: Yine yalan! Yine ajitasyon! Yine mağdur edebiyatı

Ali Güney Fatma Kaplan Hürriyet’e cevap verdi. ”Fatma Hanım giderek samimiyetten uzak bir duruma düşmektedir.İzmit’imiz de onlarca salon vardır, CHP Örgütü acaba hangi salonları istemiş de Hayır cevabı almıştır merak ediyorum” dedi.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in “Bize salon vermediler” söylemlerine cevap verdi. Güney ”Seçim takvimi daraldıkça panikleyen, şaşkınlıktan ne yapacağını bilemeyen, acaba mağdur edebiyatından oy devşirebilir miyim kaygısına düşen Fatma Hanım giderek samimiyetten uzak bir duruma düşmektedir. İzmit’imiz de onlarca salon vardır, CHP Örgütü acaba hangi salonları istemiş de Hayır cevabı almıştır merak ediyor ve açıklamalarını bekliyoruz” diyerek Kaplan’ın söylemlerine cevap verdi.

 

MAĞDUR EDEBİYATI

Güney açıklamalarında “CHP İzmit Adayı olduğunu zannettiğimiz Sayın Kaplan Hanımefendi’nin “Bizlere İzmit’te salon sıkıntısı olduğunu söyleyerek salon vermediler” sadedindeki trajikomik söylemini yerel basınımız aracılığı ile öğrenmiş ve şaşkınlıkla karşılamış bulunmaktayız.Seçim takvimi daraldıkça panikleyen, şaşkınlıktan ne yapacağını bilemeyen, acaba mağdur edebiyatından oy devşirebilir miyim kaygısına düşen Fatma Hanım giderek samimiyetten uzak bir duruma düşmektedir.İzmit’imizde onlarca salon vardır, CHP Örgütü acaba hangi salonları istemiş de Hayır cevabı almıştır merak ediyor ve açıklamalarını bekliyoruz.Acaba planlamadan uzak bir tutumla bugün arayıp da yarına gün mü istediler? Yoksa hasbelkader takvimi sıkışmış olan bir salonu bulup buradan mağduru mu oynamaya yeltendiler.

 

“KENDİLERİNE SORMAK LAZIM GELİR: HANGİ SALONLARI KİMDEN İSTEDİNİZ?”

Salon bulamadığınızı söylüyor; fakat Başiskele’de birOtel’i tercih ediyorsunuz, İzmit’te Otel mi yok?İzmit’te bir Meclis Üyeniz aracılığı ile Kına Gecesi yapacağız diye tuttuğunuz salonda Aday Tanıtım Programınızı icra etmediniz mi? Telefon açıp rezervasyon yapmak istediğiniz salonlardan size olumlu geri dönüş geldiği halde, sizler kendi isteğinizle salonu tutmaktan vazgeçmediniz mi?Salonları hakiki emelleriniz için istediğinizde size salon tahsis edilmeyeceği fikrine muhakkak ki “Kişi kendinden bilir işi” şiarıyla kapıldınız, ama endişeye gerek yok Ak Parti her alanda eşit ve adil bir yönetim anlayışıyla hizmet vermektedir, siz niyet okumaya çalışmayın yeter.

BİZ SAYIN KAPLAN’IN BÖYLE BİR SIKINTIYA DÜŞTÜĞÜNE ASLA İNANMIYORUZ!

Sayın Aday’a hatırlatmak isteriz ki müntesibi olduğu siyasi franksiyon salonlara değil, sokaklara hitap etmesi gerekirken CHP elli yıldır salon partisi haline gelmiştir, bizleri kendilerine karşı galip kılan farkımız ise sokaklara hâkim olmamızdır.Sokaklar her bir siyasetçinin vazgeçilmez ve en mühim alanlarıdır, bizler bütün projelerimizi sokak sokak, her bir vatandaşımıza ayrı ayrı anlatıyoruz, siyasi nezaket icabı bu usulü kendilerine de tavsiye ederiz.

 

İZMİT’TE İSTEYEN HERKESE SALONLAR AÇIK

Öyle gözüküyor ki Kaplan Hanım İzmit’ten ümidi kesmiş ve gözü Başiskeleye dikmiş durumdadır, ne yazık ki Başiskele İlçesinde de kendisine çıkar yol yoktur, orada da Ak Parti her zaman olduğu gibi yine ipi göğüsleyen parti olacaktır inşallah.Sonuç olarak bizler Fatma Kaplan Hanım’ın mağdura yatıp oy devşirme çabasından vazgeçmesini, bu haliyle komik duruma düştüğünü hatırlatır, İzmit’te isteyen herkese salonların açık olduğu bilgisini kamuoyunun bilgisine sunarız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99