Aygün:“Halkın oyuna sahip çıkacağız”

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen sandık eğitim programına katılan Cumhur İttifakı AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün, “Sandıklara ve halkın oyuna sahip çıkacağız” dedi

AK Parti Derince İlçe Teşkilatı 31 Mart Yerel seçimleri öncesi mahallerde sandık eğitimlerine Yavuz Sultan ve Çenedağ Mahalleleri ile başladı. Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitime; AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün, İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, meclis üyesi adayları, ilçe yöneticileri, mahalle yöneticileri ve partililer katıldı. Toplantı öncesinde konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, sandıkların önemine değindi.

 

EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAĞIZ

“Derince’de yeni dönem için birçok proje hazırladık, bunları tek tek hayata geçireceğiz” diyen Aygün, “Tabi bunu Büyükşehir Belediyemiz ve hükümetimiz ile birlikte yapacağız. Cumhur İttifakı olarak Milliyetçi Hareket Partisi ile yaptığımız ittifak ile bu seçimden zaferle ayrılacağız. Bu eğitimler de çok önemli. Milletin oyuna sahip çıkmak için burada edindiğimiz bilgilerle görevimizi en iyi şekilde yerine getirelim” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99