GENÇ TÜMSİAD dan, GENÇ MÜSİAD 'a hayırlı olsun ziyareti

GENÇ TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Salih SARIKAYA, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Genel Kurul ile görevi devralan GENÇ MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Av. Muhammed SEYDAOĞLU’ na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette GENÇ TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Salih SARIKAYA ile birlikte Şube Genel Sekreteri Özkan Naz, Başkan Yardımcısı Vural Ayvaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Tavraz hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Genç TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Salih Sarıkaya, Genç MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Av. Muhammed SEYDAOĞLU’ na başarılar dileyerek,  “Türkiye’mizin ve kentimizin çok değerli bir STK’ sı olan MÜSİAD’ da bir görev değişikliği oldu, yeni başkana hayırlı olsun için geldik. Bunda sonraki yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

 

ORTAK PROJELER

Genç İş Adamları olarak, ortak projeler yaparak hem birbirimize hem de kentimiz ticaretine katkı sağlayabiliriz. Bu anlamda Genç TÜMSİAD olarak kentimize katkı sağlayacak her projenin içinde yer alabiliriz. Özellikle ihracat konusunda üyelerimiz ile bir araya gelerek ortak çalışmalar yapabiliriz. Dedi.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genç MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Av. Muhammed SEYDAOĞLU’ ise, “Bunda sonraki süreçte şehrimizin ekonomik yapılarında ve faaliyetlerinde milli ve manevi değerlerimizin öne çıkartacak şekilde gayretler içerisinde olacağız” diye konuştu.

GENÇ TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Salih SARIKAYA ziyaret anısına Genç MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Av. Muhammed SEYDAOĞLU na plaket takdim etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99