Aygün Müjdeyi Verdi, Esnaf Teşekkür Etti

Yavuz Sultan Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Aygün, “Daha önce mahalleye yeni bir giriş sözü vermiştik, o sözümüzü tutacağız” dedi. Esnaf ise projeden dolayı Aygün’e teşekkür etti

AK Parti Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün seçim çalışmaları kapsamında Yavuz Sultan Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerindeydi. Mahalle girişindeki D Plaza çevresindeki esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Aygün, esnafın görüş ve önerilerini aldı, müjdeyi de verdi. Daha önceki ziyaretlerinde esnafın 60 Evler bölgesine yeni bir giriş talebi olduğunu belirten Aygün, “Giriş sözünü vermiştik, beyannamemize de bu sözümüzü koyduk. 1 Nisan’dan sonra hızla çalışmasını başlatacağız” dedi.

 

SİZLERLE BİRLİKTE BELİRLEDİK

60 Evlere yeni bir girişin esnaf için önemli olduğunu bildiklerini belirten Aygün, “İlçenin ekonomik olarak hareketlenmesi noktasında nelerin yapılması gerektiğini iyi biliyoruz. Bu konuda ekibimiz çalışmalarını tamamladı. Beyannamemiz ile birlikte sizlere de bunları tüm detaylarıyla anlatacağız. Sizlere bugün verdiği haber gibi her bölgemizde önce esnaf ve vatandaşımızı dinledik sonra projelerimizi şekillendirdik” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99