Büyükgöz, "fikir ve gönül birliği ile çalışacağız"

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ZinnurBüyükgöz, Erzurum Pazaryolu İlçesi Göztepe Köyü Derneği'ne konuk oldu. Büyükgöz, "Bireylerin yaşamaktan mutlu olduğu bir Gebze'yi oluşturacağız" dedi.

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı ZinnurBüyükgöz, İstasyon Mahallesi'nde bulunan Erzurum Pazaryolu İlçesi Göztepe Köyü Derneği'ne konuk oldu. İlçe Başkanı İrfan Ayar ile birlikte Erzurumlulara konuk olan Büyükgöz, "Yıllar önce Anadolu’nun farklı yerlerinden gelerek Gebze'yi yurt edindik. Bizim Gebze'de hatıralarımız var. 43 yıldır yaşadığım Gebze bölgesine hizmet etmek benim için onur verici" dedi.

 

GEBZELİLİK BİLİNCİNİ OLUŞTURACAĞIZ

Gebzelilik bilincinin önemine değinen Büyükgöz, "Biz artık Gebzeli olduk. Bu şehre karşı bir vefa borcumuz ve sorumluluklarımız var. Bu şehirde yaşıyorsak bu şehrin caddelerinin, sokaklarının daha güzel olması için hep birlikte fikir birliği, gönül birliği ile çalışacağız. Biz konuşmaktan ziyade dinleyen ve uygulayan olacağız. 'Başkan mahallenizde' projesi kapsamında belirli aralıklarla bir araya gelecek, ihtiyaçları tespit edecek ve çözüme kavuşturacağız" dedi.


YAŞAYANLARIN MUTLU OLACAĞI BİR İLÇE

İnsanların yaşamaktan keyif duyduğu bir şehir oluşturmak için çalışacağını söyleyen Büyükgöz, "Mutlu bireyler, mutlu aile demek. Mutlu aileler, huzurlu şehirler demek. Gebze'yi yaşamaktan mutlu olunan, keyif duyulan bir şehir haline dönüştürmeyi hayal ediyoruz. 2004-2009 yılları arasında Gebze'de görev yaptığımızda çamurdan, çöpten bahsediliyordu. AK Parti döneminde aldığı hizmetlerle birlikte Gebze gelişti. Gebze'nin gelişim ve dönüşümünü daha ileriye taşımak, projelerle vizyon bir şehir yapısını ortaya koymak için gece gündüz çalışacağız" dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99