Pirelli ve Prometeon, personel alacak!

Küresel lastik sektörünün iki büyük oyuncusu Pirelli ve Prometeon, İzmit’te üretim yaptığı tesislerine geçici personel alımı için müracaat kabulü başladı

Pirelli ve Prometeon Lastik Fabrikaları üretim bölümünde gerçekleştirilecek geçici personel alımları için başvurular; Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresinden yapılabilecek.

 

İki şirketin ortak yaptığı açıklamaya göre; başvuru yapacak adaylarda aranacak özellikler ise şöyle;

 

-İlk kez çalışacak adaylar için 19 yaşından gün almış, 29 yaşından gün almamış olmak.  -Lise, endüstri meslek lisesi, teknik lise veya 2 yıllık meslek yüksek okul mezunu olmak. -Fabrika servis güzergahında ikamet ediyor olmak. Belirtilen şartlara uyan adaylar; başvurularını şahsi olarak Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresine yapabilecek. Ayrıca, direkt İŞKUR’a başvuran adayların www.tplgecici.com adresinden de başvuru formlarını doldurmaları gerekiyor. Başvuru sonrası yapılacak test ve mülakatları başarılı şekilde geçerek, sağlık kontrollerini eksiksiz olarak tamamlayan adaylardan ihtiyaç kadarı sözleşmeli personel olarak istihdam edilecek. 

Pirelli ve Prometeon Lastik Fabrikaları üretim bölümünde gerçekleştirilecek geçici personel alımları için başvurular; Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresinden yapılabilecek. İki şirketin ortak yaptığı açıklamaya göre; başvuru yapacak adaylarda aranacak özellikler ise şöyle; -İlk kez çalışacak adaylar için 19 yaşından gün almış, 29 yaşından gün almamış olmak.  -Lise, endüstri meslek lisesi, teknik lise veya 2 yıllık meslek yüksek okul mezunu olmak. -Fabrika servis güzergahında ikamet ediyor olmak. Belirtilen şartlara uyan adaylar; başvurularını şahsi olarak Türkiye İş Kurumu – İŞKUR Kocaeli Şubesi ve www.tplgecici.com adresine yapabilecek. Ayrıca, direkt İŞKUR’a başvuran adayların www.tplgecici.com adresinden de başvuru formlarını doldurmaları gerekiyor. Başvuru sonrası yapılacak test ve mülakatları başarılı şekilde geçerek, sağlık kontrollerini eksiksiz olarak tamamlayan adaylardan ihtiyaç kadarı sözleşmeli personel olarak istihdam edilecek.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99