Bu seçimlerde Saadet Partisi fark atıyor

Hüseyin Öziri

Haber
Hüseyin Öziri

Her seçimde her parti, her aday, yoğun bir çalışma sergiliyor. Partilerinin oylarını yükseltmenin peşinde. Saadet partisi her seçim döneminde ellerinden geldiği kadar çalışıyorlar, bir iktidar partisi kadar, bir ana muhalefet partisi kadar seçim çalışması yapıyorlar.


Fakat bu seçimlerde net bir şekilde söylüyorum bu seçimlerin kaderini Saadet Partisi belirleyecek.


Neden mi ? Çünkü adaylar belli olduğundan beri hepsi atom karınca misali çalışıyor.
Özellikle İzmit Adayı AHMET ÖZEN, Başiskele adayı ZAFER MUTLU. Kartepe Adayı İBRAHİM BIYIKLI.
Evet bu isimler partilerinin oylarına kat kat daha fazla oy katacaklar yazın bunları bir kenara. Tek tek yazayım

İzmit adayı AHMET ÖZEN, adam o kadar samimi ki girmedik ev, çalmadık kapı, selam vermedik vatandaş kalmıyor. Birde vatandaşa verdiği pozitif enerji, güleryüzü, gençlerin desteğini şimdiden alan bir isim.

Hükümeti eleştiren, CHP yi beğenmeyen seçmen eminim ki tercihini Saadet Partisi’nden yana kullanacak.

Başiskele adayı ZAFER MUTLU, siyasi birikimi, efendiliği, konuşma üslubu, nezaketi ile Başiskele’de gönüllerde taht kuran bir isim, Kocaeli'nin en çekişmeli yarışının geçeceği ilçe olan Başiskele de şansı yüksek.

Kartepe adayı İBRAHİM BIYIKLI, Kartepe’de sevilen bir isim, aday olduktan sonra bir çok kişinin beni arayarak BIYIKLI için destek istemesi beni şaşırttı. İBRAHİM BIYIKLI beyi şahsen tanımam, fakat ortak tanıdıklarımızdan duyduklarım, Kocaeli'nin incisi Kartepe’de seçimi Saadet Partisi’nin oyları belirleyecek şimdiden söylemesi.

Demem o ki saadet partisi bu seçimde tam kadro ile çalışan tek parti, küskünlük yok, kırgınlık yok, partinin tabanından tavanına herkes taşın altına elini değil başını koyuyor. Bunu ne iktidar ne de ana muhalefet beceriyor benden söylemesi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

İzzet ÜNLÜ - 12 Mart 2019 00:19
Bizler Milli görüşçüleriz ve bizler İmanımızın gereği olan İyiliklerin hakim olup kötülüklerin kaldırılması için yerelde ve genelde iktidar olunması gerektiğini bilmekteyiz milletin malının israftan ve yolsuzluklardan kurtulması işin başına dürüstlerin gelmesi için gücümüzün sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz sefer bizden zafer Allah’tandır ve zafer yakındır

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99