Karaosmanoğlu’dan, Serhat Duyar’a veda ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, BBP eski il başkanı Serhat Duyar’a veda ziyaretinde bulundu

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli’nin sevilen siyasetçilerinden BBP eski il başkanı Serhat Duyar’ı  Çarşı Yapı’da bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti.  Ziyarete Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanı Gültekin Görüm. Niyazi Çakır, Av. Okan Aktepe, Fuat Öztürk ve Mustafa Demiröz'de katılım sağladı.

 

“KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getiren Serhat Duyar ‘’Kocaeli’nde hizmetleri olan Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’nun gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Kentimizin dışına çıkan hizmetlerinden; Niğde İlimizde Şehit Ömer Halis Demir Kültür Merkezi açılışına ve Sivas İlimiz Şarkışla İlçesinde Muhsin Yazıcıoğlu’nun doğup büyüdüğü topraklarda Muhsin Yazıcıoğlu Bilgisayar Sınıfı açılışına katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz’’ açıklamalarından bulundu.

 

“ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK VE YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ “

Ziyarette konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ‘’Gerek BBP İl Başkanı olduğunda, gerekse sonrasında kentimize yapmış olduğu çalışmalardan ve katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Kocaeli için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Sayın Serhat Duyar’a nezaketinden ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz.’’ açıklamalarından bulundu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99