Kandıra’nın Köyleri Cumhur İttifakı’nın Yanında

Her akşam Kandıra’nın köylerini ziyaret eden Cumhur İttifakı temsilcilerine Beylerbeyi ve Safalı köylerinde de yoğun ilgi gösterildi

SKM çalışmalarının dolu dolu yaşandığı ve her akşam köy programlarının gerçekleştiği Kandıra’da bu kez Beylerbeyi ve Safalı köyleri ziyaret edildi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan’ın öncülüğünde gerçekleşen ziyaretlerde AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, MHP İlçe Başkanı Ahmet Uğur, Cumhur İttifakı'nın temsilcileri, meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları ve ilçe yöneticileri ilk olarak Beylerbeyi Köyü’ne konuk oldu.

 

BEYLERBEYİ VE SAFALI KÖYLERİNE ZİYARET

Burada muhtar Musa Yener ve bölge sakinleri ile iki ayrı noktada toplantı yapan Yılmaz ve Turan, yerel ve ulusal gündem üzerine değerlendirmede bulundu. AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, Beylerbeyi ziyaretinin ardından ise Safalı’ya konuk oldu. Safalı Köyü Muhtarı Tevfik Birgin ve köy sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantılara katılanlar burada görüş ve önerilerini paylaştı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99