Belediye çalışanlarıyla yemekte bir araya geldiler

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, belediyenin Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldiler.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Tepeköy Mahallesi’nde yeni yapılan hizmet binasının bahçesinde gerçekleşen buluşmada AK Parti Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy da hazır bulundu. 

 

YÜZLERCE PARK YAPTIK

 Başkan Doğan yaptığı konuşmada “ acı tatlı, bazen keyifli bazen sıkıntılarla 10 yılı birlikte geçirdik.  Göreve geldiğimizde kendimize vizyon belirlemiştik. Çok şükür bu vizyonumuza uygun işler yaptık. Şehrimize yüzlerce yeni park kazandırdık. Sadece park bahçelerde değil, her alanda güzel işler yaptı.  Bu buluşmamız bir anlamda da veda anlamı taşıyor. Tabi bu vedalaşmalar bir ayrılık değil, görev süresini tamamlayıp makamını devretme sürecidir. Bu buluşmayı böyle düşünmenizi istiyorum.   Hamdolsun hiçbir zaman personelin maaşı bir gün bile gecikmedi. Bunları yaparken gerek Büyükşehir Belediyemizle, gerekse Ankara’daki kurum ve kuruluşlarımızla birlikteliği iyi yürüttük. Biz liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve  İzmit Belediyemiz büyük güçlü bir ekip olduk.

 

YENİ BİR SAYFA AÇILACAK

 31 Mart’tan sonra görevimizi Mimar Sibel Gönül hanımefendiye teslim etmek istiyoruz. Bu güzel işlerin devam etmesi ve daha da iyi olması için istiyoruz. Büyükşehir’de Tahir Bey, İzmit’te ise Sibel hanım yeni bir sayfa açarak hizmetlere devam edecektir” dedi.

 

BAYRAK DAHA YÜKSEĞE TAŞINACAK

 AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül de  “ Biz, milletimizin terazisinin ne kadar hassas olduğunu biliyoruz. Demokrasiye inanıyoruz ve güveniyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a hizmetleri için teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz bu bayrağı başkanımızın bıraktığı yerden daha yükseğe taşımak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99