Hat 250 ile dünyaya ulaşın

Ulaşım Park, 250 hattında çalışan araçları ile Kocaelili vatandaşları;konforlu, güvenli ve tam vaktinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaştırıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark A.Ş.,Hat 250 ile vatandaşları Sabiha Gökçen havalimanına güvenli,konforlu ve tam vaktinde ulaştırıyor.UlaşımPark tarafından hem Sabiha Gökçen’de hemde Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde vatandaşları mağdur etmemek adına yedek araçlar bulunduruyor.Kocaeli halkı tarafından yoğun ilgiyle karşılanan hat 250 seferlerine ara vermeden devam ediyor.

 

HESAPLI, KONFORLU VE TAM VAKTİNDE

UlaşımPark, ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da bilet satış noktası oluşturarak vatandaşlara yerinde hizmet vermeyi sağlıyor.Diğer havalimanı seferlerine göre hem hesaplı hem konforlu olan Hat 250, öğrencileri 9 TL’ye Havalimanınaulaştırıyor. Otobüslerin tam ücreti 15TL, indirimli 10.5 TL, tek kullanımlık kart (paralı biniş)16 TLolarak vatandaşlara hizmet veriyor. Hat 250 hizmete başladığı 2 yılı aşkın sürede 200 binden fazla vatandaşı ücretsiz ve indirimli bir şekilde havalimanına ulaşımını gerçekleştirdi.

 

SAAT BAŞI SEFERLER

 ‘’Misafir Odaklı Hizmet‘’ anlayışı ile Kocaeli halkına hizmet veren UlaşımPark, yolcu memnuniyetini en üst seviyeye yükseltmek için hizmet odaklıprojelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Hat 250,03:00 – 01:00 arasında her saat başı seferlerini gerçekleştirerek vatandaşların Sabiha Gökçen Havalimanınaulaşımını sağlıyor.

 

KOCAELİ HALKININ TERCİHİ

Hat 250, Kocaeli halkı tarafından en fazla tercih edilen ve en memnun kaldığı hatlardan biri durumunda. 60 ile 90 dakika arasında süren yolculuk ile vatandaşlar havalimanına ulaştırılıyor. Hat 250 İzmit Otogar, İzmit, Derince ve Körfez’deki belirli duraklardan yolcu alarak vatandaşların en hızlı şekilde havalimanına ulaşımını sağlıyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99