Muharrem Can'dan gazetemize ziyaret

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Başiskele Bağımsız Belediye Başkan adayı olan Muharrem Can Gazetemizi ziyaret ederek gündemi değerlendirdi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Başiskele  Bağımsız Belediye Başkan adayı olan Muharrem Can Gazetemizi ziyaret ederek gündemi değerlendirdi. Ziyarette açıklamalarda bulunan Can “Çeşitli yerlerden teklifler geliyor. Biz tekliflere kapalıyız. Bugün Cumhurbaşkanı bugün gelip bizim adayımız sen ol dese ben yine de yolumdan dönmem” dedi.

 

KAPI KAPI GEZİYORUZ

Ziyarette açıklamalarda bulunanMuharrem Can “Saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz.İnsanlar bizi hep hoş sohbetleriyle karşılıyor. Bu da bizim enerjimizi arttırıyor.İnsanları teveccühünü görmek bizleri mutlu ediyor. Gece yarılarına kadar hatta sabaha kadar çalışıyoruz. Bugüne kadar hiçbir olumsuz geri tepkiyle karşılaşmadık. Başiskele’nin % 60’ına doğrudan ulaştık. Kapı kapı geziyoruz.Herkesin fikirlerini alıyoruz. Sıkıntıları dinleyerek çözüm yollarını hemen düşünmeye başlıyoruz. Bir siyasi parti altında olduğunuz zaman sizin kararınız yeterli olmuyor. Bizim öyle bir siyasi büyüğümüzden görüş alma gibi zaman kaybımız yok. Bu bizim için avantaj. Bunları saha çalışmasında tecrübe ederek işimizi yapıyoruz”

 

CUMHURBAŞKANI GEL ADAY OL DESE BİLE YOLUMDAN DÖNMEM

“Çeşitli yerlerden teklifler geliyor. Biz tekliflere kapalıyız. Bize destek verecek partilerle istişare yaparız ama biz bağımsız olarak geldik. Bugün Cumhurbaşkanı bugün gelip bizim adayımız sen ol dese dahi ben yine de yolumdan dönmem.Sonuna kadar bağımsız götüreceğiz.” Diyerek sözlerine son verdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99