Gönüllere Girerek Yürümeye Devam Ediyoruz

Köy ziyaretlerine devam eden Turan, “Yüce Allah'ın izniyle çıktığımız bu kutlu yolda gönüllere girerek, yürümeye devam ediyoruz” dedi

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, ilçede ayak basmadık yer bırakmamakta kararlı gözüküyor. SKM programları kapsamında her günün akşam bölümünü köy ziyaretlerine ayıran Turan, hemşehrileri ile buluşmaya devam ediyor. Turan, beraberinde İlçe Başkanı Erol Ölmez, geçmiş dönem Belediye Başkanı Cengiz Kan, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Bayrakdar, kanaat önderlerinden Habib Cici, meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat yöneticileriyle birlikte köy ziyaretlerini sürdürdü.

 

YOL HARİTASINI PAYLAŞTI

İlk ziyaretini Antaplı Köyü’ne yapan Turan burada mahalle muhtarı Hüseyin Girgin ve hemşehrileriyle hasbihal ederek, Kandıra için hazırladıkları yol haritasını paylaştı. Başkan Adayı Turan, günün ikinci ziyaretini Çerçili'ye yaparken buradaki ziyaretinde kendisine destek için gelen İzmit Tavşantepe Muhtarı İbrahim Efe ve azaları da hazır bulundu. Çerçili’de muhtar Mustafa Satılmış ve hemşehrileriyle bir araya gelen Turan, “Allah'ın izniyle Kandıra'mızda gönül belediyeciliğini icra edeceğiz.” dedi.

 

CUMHUR İTTİFAKI TEK YÜREK

Günün son ziyaretini Hediyeli Köyü’ne yapan Turan, muhtar Tuncay Kan ve hemşehrileriyle bir araya geldiği toplantıda “Ne mutlu bize ki 31 Mart tarihinde yapılacak seçimler öncesi Cumhur İttifakı çatısı altında AK Parti ve MHP ailesi olarak tek yüreğiz. Yüce Allah'ın izniyle çıktığımız bu kutlu yolda gönüllere girerek, yürümeye devam ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

FLAŞ KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0555 819 86 99